Kāzu svinību vietas

Kur svinēt kāzas? Viesu nami Vidzemē, Latgalē, Zemgalē un Kurzemē piedāvā mājīgas telpas kāzu organizēšanai. Ienāc, daudzveidība pārsteidz ikvienu!

Profesionāla palīdzība kāzu rīkošanā

Mēs, Līgavām.lv, zinām, ka gatavošanās kāzām aizņem laiku, tāpēc vēlamies atvieglot atbilstošas kāzu vietas meklēšanu. Mēs ik dienu atlasām labākās kāzu svinību vietas un sekojam līdzi jaunumiem kāzu rīkošanas nozarē. Līgavām.lv jūs atradīsiet skaistas un neierastas kāzu vietas pilsētās un laukos. Gan augstākās klases restorāni, gan muižas var kļūt par lieliskām svinību vietām.

Viesnīcas, restorāni, muižas – labākās kāzu svinību vietas

Svinību vietas var palīdzēt noteikt, kādas kāzas jums iet pie sirds. Ja vēl neesat pārliecināti, kādā stilā vēlaties veidot savus svētkus, aplūkojiet kāzu vietu piedāvājumu:

  • klasiskas kāzas var svinēt ne tikai restorānā, bet arī kādā no daudzajām Latvijas muižām. Grezna atmosfēra ar romantisku pieskaņu radīs brīnumainu gaisotni, kur ikviena līgava jutīsies kā princese;
  • neformālas kāzas var sarīkot jebkurā vietā, bet īpaši izteiksmīgi tās izskatīsies koka celtnē, atpūtas kompleksā ezera vai upes krastā. Dekorēti viesu nami, šķūņi un senatnīgi savrupnami ir ideālas kāzu vietas oriģināliem svētkiem;
  • latviskās kāzas vislabāk svinēt pie dabas, lai izdzīvotu senču svētku rituālus. Viesu nami, dzirnavas, koka muižas rada senatnes atmosfēru. Pēc izpriecām un sātīga ēdiena atslābināties un atpūsties palīdzēs pirtis un zāļu tējas..

Par ko nedrīkst aizmirst, rīkojot kāzas?

Izvēloties vietu kāzām, iepazīstieties ar piedāvātajiem pakalpojumiem. Lai svētki izdotos nevainojami, pievērsiet uzmanību:

  • telpu platībai. Ja vēl nezināt precīzu viesu skaitu, atlasiet tādas kāzu vietas, kas ir domātas vidējā un lielā izmēra kompānijām;
  • ēdināšanai. Parasti viesnīcas, muižas un viesu nami piedāvā ne tikai telpas svinībām, bet arī restorāna pakalpojumus, bet dažviet telpu dekorēšanu un viesu ēdināšanu ir jāpasūta papildus;
  • papildu servisam. Svinot kāzas laukos, parasti var izmantot dažādus pakalpojumus kāzu otrajā dienā, piemēram, pirtis, laivu nomu, izjādi ar zirgiem.

Atlasiet saistošus svinību vietu piedāvājumus un sarīkojiet savas sapņu kāzas ar Līgavām.lv palīdzību! Lai neaizmirstama un laimes piepildīta jūsu kāzu diena!

Lasīt vairāk

Līgavām iesaka