Kāzu saldumi

Vienam kāzas paliek atmiņā ar apburoši skaisto līgavas kleitu, otram – ar kāzu oficiālo ceremoniju un jāvārda teikšanu. Savukārt citam tās paliek atmiņā ar kāzu tortes griešanu un, protams, arī šī un citu gardumu nobaudīšanu. Tieši tāpēc tikpat svarīga kā kāzu kleitas un laulību ceremonijas norises vietas, ir arī brīnumgardas un vizuāli skaistas kāzu tortes un saldumu galda izvēle.

Oriģinālas kāzu tortes pēc pasūtījuma
Mēs, mūsdienīgs kāzu portāls Līgavām.lv, esam pārliecināti, lai jaunlaulāto pārim būtu saldāka kopdzīve, kāzu dienā ir obligāti jābūt saldai un gardai kāzu tortei. Svarīgs ieteikums – ja vēlaties sarežģītas formas kāzu torti ar kādu īpašu pildījumu, ir jārēķinās, ka šādas tortes izgatavošana prasīs laiku. Šādā situācijā pasūtījums būtu jāveic pat dažus mēnešus pirms kāzām. Ja rīkojat kāzas un jūsu uzdevumu sarakstā ir pasūtīt satriecošu kāzu torti, tad Līgavām.lv jums palīdzēs šajā procesā!

Mūsu kāzu portālā atradīsiet labākās konditorejas un konditorus, kuri realizēs jūsu idejas un sniegs profesionālu padomu atbilstošākās kāzu tortes izvēlei. Kūkas, kas saliktas viena virs otras vai uz dažāda līmeņa statīviem, tā saucamās kailās kūkas vai kūkas, kas pa malām ir noklātas ar krēmu – kāzu toršu izvēle ir tik daudzveidīga (nemaz nerunājot par dekoriem un pildījumiem).

Lai jums būtu vieglāk atrast un pasūtīt vēlamo torti, kas ideāli saskanēs ar izvēlēto kāzu tematiku, piedāvājam visu svarīgāko informāciju vienuviet.
Mūsu portālā atradīsiet:

Konditoreju un konditoru, kas specializējas uz kāzu toršu un saldumu izgatavošanu, kontaktinformāciju – adreses, tālruņa numurus, e-pastus un mājaslapas, kā arī piedāvāto pakalpojumu klāstu;
Pasakaini skaistu kāzu toršu un citu saldumu attēlu galerijas, kas palīdzēs jums izvēlēties atbilstošāko konditoru vai konditoreju.

Saldā alternatīva kāzu tortēm
Sekojot jaunākajām tendencēm kāzu rīkošanā, cilvēki arvien biežāk kāzu kūku vietā izvēlas arī citus gardumus, piemēram, dažādas saldās uzkodas, kas saliktas torņos.
Interesanta un mūsdienīga alternatīva kāzu tortei ir:

Nelielas kūciņas – glazūrkēksiņi jeb kapkeiki;
Pēdējos gados tik ļoti populārie un gardie makarūni;
Neparastās kūciņas uz kociņa (cake pop), piemēram, baltās vai tumšās šokolādes glazūrā.

Šādas vieglas saldās uzkodas izskatīsies ļoti oriģināli, kā arī neradīs lielu sāta sajūtu svētku viesiem. Mūs portālā atrodamās konditorejas un konditori seko šai jaunajai tendencei un piedāvā saviem klientiem radošus, gardus un skaistus risinājumus saldumu galdam. Apskatiet mūsu attēlu galerijas, smelieties iedvesmu un realizējiet savas vēlmes, izvēloties jums atbilstošāko konditoreju vai konditoru!
Kāzu torte kā īsts mākslas darbs
Bieži vien kāzu tortes ir lielisks baudījums ne tikai vēderam, bet arī acīm – vairāku stāvu kūkas ar dažādiem dekoriem, piemēram, ziediem (ēdamiem vai dzīviem), mežģīnēm, pērlēm, bantēm un citiem rotājumiem pārsteidz ar savu skaistumu un neparastumu. Mēs esam pārliecināti – pasūtot tādu torti, viesi nevarēs noslēpt savus viedtālruņus un bez mitas fotografēs šādu mākslas darbu!
Aktuālākā informācija par profesionāliem kāzu kūku cepējiem
Visi mūsu portālā atrodamie kāzu pakalpojumu sniedzēji ir profesionāļi savā nozarē, arī konditori nav izņēmums. Kādas ir pieprasītākās tortes vasarā? Un kādas ziemā? Kādus dekorus izvēlēties attiecīgajam gadalaikam? Kādas sastāvdaļas izvēlēties un kādas labāk nē (vai zinājāt, ka kāzu tortēs nav vēlams izmantot magones un tumšo vai piena šokolādi)?

Atbildes uz šiem un citiem jautājumiem zina profesionāli kāzu kūku cepēji, kuru kontaktinformāciju atradīsiet mūsu portālā. Ar Līgavām.lv jūs sarīkosiet mūsdienīgas un satriecošas kāzas – tādas, kas paliks atmiņā gan ar torti, gan ar līgavas kleitu un, protams, ar pašu ceremoniju!

 

Lasīt vairāk

Līgavām iesaka