Zirgu izjādes

Zirgu izjādes romantiskai kāzu fotosesijai

Kāzas ir nozīmīgs notikums katra pāra dzīvē, tāpēc tām ir jābūt vienkārši satriecošām! Aizkustinoša svinīgā ceremonija, gards  kāzu mielasts un, protams, romantiska jaunlaulāto kāzu fotosesija ir must-have ikvienās kāzās. Ja rīkojat kāzas un jums ir nepieciešama radoša ideja fotosesijai, tad mēs, kāzu portāls Līgavām.lv, iesakām izmēģināt zirgu izjādes.

Burvīga un mīlestības pilna fotosesija lauku mierā un klusumā

“Lauku stila” kāzas šobrīd iegūst arvien lielāku popularitāti, jo tā ir lieliska iespēja izbaudīt romantisku atmosfēru un dabas burvību. Kā lielisks papildinājums šāda veida kāzām ir zirgu izjādes, kuru laikā fotogrāfs iemūžina jaunlaulātos. Skaisti sapucēti zirgi un apburošas dabas ainavas piešķirs īpašu noskaņu fotosesijai, un jūs varēsiet priecāties par skaistām un kvalitatīvām fotogrāfijām.

Pat, ja jūsu kāzas norisināsies pilsētā, zirgu izjādes ir lielisks iemesls izrauties no pilsētas burzmas un uz brīdi izbaudīt lauku mieru un klusumu divatā vai ar kāzu viesiem.

Zirgu izjādes gleznainā apkārtnē

Jaunajam pārim ir iespēja ne tikai fotografēties un iegūt savā īpašumā fantastiskas fotogrāfijas, bet arī nesteidzīgi izbaudīt savu īpašo dienu.

Pasākumu organizētāji, kuri rīko zirgu izjādes, piedāvā, piemēram:

  • malkot šampanieti romantiskā noskaņā;
  • barot zirgus;
  • izkalt monētu laimei;
  • doties pastaigā ar zirgiem pa skaistām meža takām;
  • Iestādīt koku un citas romantiskas darbības, ko izbaudīt divatā kāzu dienā

Informāciju par zirgu izjādēm meklējiet pie mums

Ja esat izlēmuši savā kāzu dienā sarīkot jauku fotosesiju ar majestātiskajiem dzīvniekiem – zirgiem, tad mēs, kāzu portāls mūsdienīgai līgavai Līgavām.lv, nāks jums palīgā. Pie mums atradīsiet aktuālu informāciju par pasākumu rīkotājiem, kuri organizē burvīgas zirgu izjādes kāzu vajadzībām.

Mūsu portālā atradīsiet šo uzņēmumu:

  • kontaktinformāciju – tālruņa numurus, atrašanās vietas, e-pastus un mājaslapas;
  • attēlu galerijas – skaistas fotogrāfijas no kāzu fotosesijām

Fotosesijas ar zirgiem – daudzveidīgas iespējas skaistām fotogrāfijām

Skaista un cēla līgava uz skaisti sapucēta zirga ir patiesi apbrīnojams skats, ko ir vērts iemūžināt fotogrāfijā. Pat, ja līgavas kleita neļauj kāpt uz zirga vai nav drošības sajūtas, ir iespējams nofotografēties ar zirgiem fonā vai pļavā, vai vedot tos pie rokas.

Ja vēlaties uz fotosesiju doties kopā ar viesiem, vairāki pasākumu organzētāji piedāvā iespēju iejūgt kādu zirgu arī viņiem. Izbaudiet zirgu pasaules atmosfēru kopā, izvēloties profesionālu fotosesiju ar zirgiem!

Fotosesijas ar pievienoto vērtību

Lai fotogrāfijas būtu vēl skaistākas, vairāki pasākumu organizētāji, kas piedāvā šāda veida fotosesijas, nodrošina arī friziera un grima meistara pakalpojumus. Piemēram, atpūtas un pasākumu vieta Zirgzandales piedāvā izveidot arī fotosesijas stilu. Profesionāls stilists izdomās fotosesijas stāstu un izveidos attiecīgo atmosfēru. Turklāt ir iespējams sarunāt arī profesionālu fotogrāfu, vai izmantot jūsu fotogrāfa pakalpojumus. Zirgzandalēs ir iespējams nofotografēties gan ar zirgiem, gan izmantojot vietējo vides kolorītu, piemēram, zirgu stalli, pļavu vai mežu. Mūsu portālā atradīsiet visu svarīgāko informāciju par šo un citām atpūtas vietām, kas piedāvā zirgu izjādes.

Līgavām.lv – noderīgs informācijas avots visiem kāzu rīkotājiem

Ja vēlaties sarīkot neaizmirstamas kāzas, ir jāpievērš uzmanība simts un vienam sīkumam – to zina ikviens kāzu rīkotājs. Lai padarītu šo procesu vieglāku, mēs piedāvājam izmantot mūsu portālā vienuviet apkopoto informāciju par dažādiem kāzu atribūtiem. Zirgu izjādes, svinību vietas, kāzu kleitas, kāzu inventāra noma, fotogrāfu pakalpojumi un citas būtiskas lietas satriecošu kāzu svinībām meklējiet mūsu portālā Līgavām.lv!

Lasīt vairāk

Līgavām iesaka