Kāzu ceremoniju vietas

Kāzu ceremoniju vietas

Kāzu ceremoniju vietu jūs nekad neaizmirsīsiet. Tā vienmēr būs vietu, kur teicāt JĀ uz mūžu. Tādēļ izvēloties kāzu ceremonijas vietu, jāsaprot, kādēļ tieši tā jums būs īpaša. Kāzu portālā Līgavām.lv atradīsiet labākās un Latvijā iecienītākās kāzu ceremoniju vietas, kā arī rakstus un iedvesmas bildes gan par šķietami tradicionālām, gan pavisam netradicionālām vietām, kur varētu norisināties jūsu laulību ceremonija.

Atrodi savu īsto kāzu ceremonijas vietu portālā Līgavām.lv!

Lai būtu vieglāk atrast savu ideāo kāzu ceremonijas vietu, kas būs vienlaikus gan maģiska, gan oriģināla, gan tikpat lieliski saskanēs ar izvēlēto kāzu tematiku, portālā Līgavām.lv piedāvājam visu svarīgāko informāciju vienuviet, apkopojot labākās un pieprasītākās kāzu ceremoniju vietas visā Latvijā. Muižas, pilis, kafejnīcas, restorāni un pat botāniskie dārzi – pie mums ikviens pāris atradīs sev piemērotāko variantu ideālai kāzu ceremonijai.

Kāzu ceremonijas – arī netradicionālās vietās!

Kopš arī Latvijā laulāties var ne vien baznīcā vai dzimtsarakstu nodaļā, bet būtībā jebkura vieta var kļūt par kāzu ceremonijas vietu, jaunie pāri to labprāt izmanto. Par kāzu ceremonijas vietām kļūst:

  • jūras krasts;
  • meža ieloks;
  • saliņas ezera vidū;
  • savas dzimtas māju pagalmā un citas vietas brīvā dabā.

Pārsvarā pāri lūkojas pēc gleznainām vietām ar iespadīgiem skatiem, taču, lai kāzu ceremonijai piešķirtu vairāk personiskuma un sirsnības, dienas svarīgāko momentu var piedzīvot jums abiem īpašā vietā – varbūt tur, kur jūs viens otru pirmoreiz ieraudzījāt. Kāzu ceremonija var notikt vidusskolas pagalmā, parkā, pilsētas centrā, sporta arēnā, autobusa pieturā, veikalā un vēl un vēl – kāpēc gan vēlreiz neatsaukt atmiņā un nepastāstīt arī citiem, kā tas toreiz notika? Bet, ja vēlaties piepildīt savu sapni un kādreiz uzkāpt uz lielās skatuves, tad kādēļ to nedarīt savā kāzu dienā? Operas nams, teātru lielās zāles vai kāda no Latvijas skaistajām koncertzālēm var izvērsties par lielisku izvēli skaistai, gaumīgai un pavisam noteikti – netradicionālai laulību ceremonijai.

Kāzu ceremonijas vietas izvēlē svarīga īstā lokācija!

Ja esat nolēmuši laulības ceremoniju rīkot kādā no Latvijas skaistajām pilīm vai muižām, tad arī tajās iespējams netradicionāls piegājiens. Piemēram, ja kāzu ceremonija ieplānota Rūmenes muižā, tad tā tikpat labi var notikt muižas liepu alejā, kas būs atšķirīgi no nereti pāriem iecienītās muižas saliņas vai dārza. Pat šķietami tradicionālas vietas var padarīt kā netradicionālas kāzu ceremonijas vietas, izvēloties īsto lokāciju.

Līgavām.lv – portāls ne tikai līgavai, bet arī līgavainim

Portālā Līgavām.lv var pavadīt vairākas stundas, iegūstot praktiskus padomus par kāzu organizēšanu, kā arī idejas kāzu noformējumam vai aktivitātēm. No kāzu ceremoniju vietu apskatiem līdz kāzu foto stāstiem un intervijām – kāzās ir daudz detaļu, par kurām domāt, un Līgavām.lv ir apskatītas tās visas. Portālā iespējams arī uzdot jautājumus kāzu ekspertei, kas, sadarbojoties ar Latvijas kāzu jomas TOP profesionāļiem, meklēs atbildes uz visiem jūsu jautājumiem, tai skaitā, kādu vietu vislabāk izvēlēties jūsu kāzu ceremonijai. Apmeklējiet TOP piedāvājumu sadaļu, lai iepazītos ar labākajiem kāzu pakalpojumu sniedzējiem un viņu darbu. Tas viss pie mums – kāzu portālā Līgavām.lv!

Lasīt vairāk

Līgavām iesaka