Skaistumkopšana

Kāzu skaistumkopšana

Ikviena līgava savā kāzu dienā vēlas būt pati skaistākā. Jaunā sieva vēlas mirdzēt un izstarot tikai līgavām raksturīgo īpašo enerģiju. Lai tas notiktu, jau krietnu mirkli pirms kāzām jāsāk par sevi domāt, skaistumkopšanai atvēlot īpašu lomu. Sevis gatavošana kāzām nenozīmē tikai līgavas make-up un kāzu frizūras atrašanu. Tas sevī ietver daudz vairāk – regulārus skaistumkopšanas apmeklējumus jau vismaz pusgadu pirms kāzām, nesteidzīgus SPA apmeklējumus vienatnē vai ar draudzenēm un citas ķermeņa kopšanas procedūras. Portāls Līgavām.lv ir gatavs par to visu pastāstīt, lai ikviena līgava atrastu sev piemērotākos skaistumkopšanas risinājumus.

Mūsu portālā atradīsiet:

  • Rīgas, Jūrmalas un visas Latvijas labāko skaistumkopšanas salonu, SPA centru, kāzu meikapa vizāžistu un frizieru kontaktinformāciju – adreses, tālruņa numurus, e-pastus un mājaslapas, kā arī piedāvāto skaistumkopšanas pakalpojumu klāstu;
  • Rakstus par skaistumkopšanas tēmām, aktuālās līgavas grima un frizūru tendences, iedvesmojošas galerijas, kas palīdzēs izvēlēties katrai līgavai piemērotākos skaistumkopšanas risinājumus.

Uz skaistumkopšanas salonu jādodas jau pusgadu pirms kāzām!

Nereti līgavas uzdod jautājumu, kad būtu vispiemērotākais laiks sākt rūpēties par savu ādu, lai kāzu dienā tā izskatītos mirdzoša un sniegtu gandarījumu? Pats minimālākais laiks līdz kāzām ir mēnesis, bet vislabāk uz skaistumkopšanas salonu doties jau vismaz pusgadu iepriekš. Mēnesis pirms kāzām būs krietni par vēlu ķermeni koriģējošām procedūrām. Ja esat līgava, tad jāatceras, ja kopā ar savu kosmetologu prasmīgi un ļoti savlaicīgi būsiet sastādījušas plānu ādas stāvokļa maksimālai uzlabošanai, tad divas nedēļas līdz kāzām tava āda jau staros un būs neatvairāma arī bez biezas kāzu grima kārtas. Prasmīgs vizāžists, veidojot vieglu un pieskaņotu meikapu, ļaus līgavai būt absolūti neatvairāmai un rītā pēc kāzām, pamostoties jaunā vīra apskāvienos, nebūs jāsatraucas, ka grima kārtas vairs nav. Līgava izskatīsies neatvairāmi arī bez make-up un skaistumkopšanas salona apmeklējuma pēc kāzu rītā! Skaistumkopšanas speciālisti kosmetoloģijā ir plaša profila speciālisti, kas pārzinās gan uztura, gan sporta un skaistumkopšanas jomas.

Profesionāli skaistumkopšanas speciālisti lieliski spēs izstrādāt plānu ikvienai līgavai savu mērķu sasniegšanai:

  1. Sejas kopšanas plānu;
  2. Ķermeņa koriģējošo procedūru plānu;
  3. Uztura ieteikumus.

Ja viss tiks darīts ar atdevi, tad tas nepaliks bez rezultātiem un skaistumkopšanas salona apmeklējums būs sniedzis gaidīto.

Nē – stresam; jā – SPA procedūrām!

Visiem zināms, ka kāzas, lai arī patīkams notikums, tomēr kā līgavai, tā līgavainim sagādā stresa pilnus mirkļus. Jāatceras, ka stresu uzskata arī par psoriāzes un pūtīšu veidošanās faktoru, kas veicina ādas šūnu un pastiprinātu tauku izdalīšanos. Šīs teorijas vēl nav pierādītas, bet tomēr ir zināms, ka stress viennozīmīgi ietekmē imūnsistēmu, līdz ar to arī tā, kā līgava izskatīsies. Lai līgava palīdzētu savai imūnsistēmai, ir ieteicamas relaksējošas masāžas un SPA procedūras. Ja nav ideju kādu masāžu izvēlēties, tad var pamēģināt kādu no šīm:

  • Ajūrvēdas masāža;
  • Čampi galvas masāža;
  • SPA šokolādes masāža un citas, ko piedāvā Latvijas skaistumkopšanas un SPA saloni Rīgā, Jūrmalā un citur.

Ķermeņa koriģējošas procedūras, ja tādas nepieciešamas,  ir jāsāk veikt ļoti laicīgi – mēnesi pirms kāzām būs sen par vēlu. Skaistumkopšanas speciālisti iesaka vislabāk uzsākt ar limfodrenējošām procedūrām, tad turpināt ar masāžām un aparātprocedūrām.
Un noteikti jo ātrāk, jo labāk sākt nodarboties ar sev patīkamām fiziskām aktivitātēm – vislabāk ar aerobām slodzēm svaigā gaisā (skriešana, nūjošana, riteņbraukšana, skrituļošana vai arī peldēšana un dažādas fitnesa nodarbības).

Aktuālākā informācija par kāzu skaistumkopšanu – portālā Līgavām.lv

Visi mūsu portālā atrodamie kāzu pakalpojumu sniedzēji ir profesionāļi savā nozarē, tai skaitā, arī kāzu skaistumkopšanas saloni un speciālisti, SPA centri gan Rīgā, gan Jūrmalā, gan Jelgavā, gan citur Latvijā, grima mākslinieki un frizieri. Viņi pratīs atbildēt uz jautājumiem, kādas ir aktuālās tendences līgavas make-up un matu sakārtojumos, kas kurai labāk piestāvēs un kā sagatavot savu ķermeni īpašajai dienai. Atbildes uz šiem un citiem jautājumiem zina skaistumkopšanas speciālisti, kuru kontaktinformāciju atradīsiet mūsu portālā. Mēs, Līgavām.lv komanda, palīdzēsim ikvienai līgavai sasniegt savus mērķus un savā kāzu dienā izskatīties un justies visskaistākajai – gluži kā pēc skaistumkopšanas salona apmeklējuma.

Lasīt vairāk

Līgavām iesaka