Kāzu uzvalki

Kāzu uzvalki

Izvēlēties kāzu uzvalku līgavainim ir tikpat nozīmīgi, kā atrast īsto kleitu līgavai. Līgavaiņi ir tikpat dažādi, cik piedāvājumā esošie vīriešu uzvalki, tādēļ svarīgi, lai tiktu atrasts īstais un konkrētajam kāzu stilam vislabāk piestāvošais. Kāzu portālā Līgavām.lv atradīsiet labākos kāzu uzvalku piedāvājumus, kā arī padomus un iedvesmas bildes, kādu vīriešu uzvalku vislabāk izvēlēties.

Kāzu uzvalks – fraka, smokings vai klasiskais uzvalks?

Izvēloties uzvalku kāzām, jāatceras, ka vīrieši, tāpat kā viņu uzbūve un ķermeņu tipi, ir absolūti dažādi. Ja vēlaties saģērbties tā, lai radītu labu iespaidu un saglabātu oriģinalitāti, jāņem vērā vairāki faktori.

Pirmkārt, jāsaprot, kāda tipa kāzu uzvalku jūs vēlēsieties. Iespējas ir dažādas un parasti tiek piemērotas kopējam kāzu stilam un līgavas kāzu kleitai:

  • Fraka ir vakara parādes tērps, kas būs piemērots kāzās, kas norisēs augstākajā, iespējams, par karaliskā līmenī un tādās kāzās, kur jāievēro stingra etiķete;
  • Smokingu kā kāzu uzvalku izvēlēsies džentelmeņi, kam ir sava oriģinālā stila izjūta. Pie smokinga jāatceras valkāt tauriņu un šī kāzu tērpa neatņemama sastāvdaļa ir arī lakādas kurpes;
  • Klasiskais uzvalks ir visbiežāk izmantotais kāzu uzvalks neformālās kāzās, tomēr, izvēloties šo variantu, arī jāņem vērā dažādi aspekti, piemēram, ka pie uzvalka parasti neliek tauriņu, bet gan kaklasaiti.

Otrkārt, izvēloties vīrieša uzvalku kāzām, vajadzētu saprast arī, kuras krāsas vislabāk saskanēs, kā arī to, kurš kāzu uzvalks un tērps vislabāk piestāvēs konkrētā līgavaiņa ķermeņa proporcijām.

Treškārt, kāzu uzvalka izvēlē svarīgi priekšnoteikumi ir arī laulību un svinību norises vietai, noskaņai un, protams, līgavai un tam, cik saskaņots kāzu uzvalks būs ar līgavas kleitu.

Meklē atbildi uz jautājumu, kur atrast labākos kāzu uzvalkus vīriešiem

Lai būtu vieglāk atrast savu ideālo kāzu uzvalku, kas tikpat lieliski saskanēs ar izvēlēto kāzu tematiku un līgavas tērpu, portālā Līgavām.lv piedāvājam visu svarīgāko informāciju vienuviet, apkopojot labākās un kvalitatīvākās vietas Rīgā un visā Latvijā, kur iegādāties labākos vīriešu uzvalkus.

Līgavām.lv – portāls ne tikai līgavai, bet arī līgavainim

Portālā Līgavām.lv var pavadīt vairākas stundas iegūstot praktiskus padomus par kāzu organizēšanu, kā arī idejas kāzu noformējumam vai aktivitātēm. No jaunākajām modes tendencēm vīriešu uzvalkos pašmāju un ārzemju dizaineru skapjos, līdz kāzu foto stāstiem un intervijām – kāzās ir daudz detaļu, par kurām domāt, un Līgavām.lv ir apskatītas tās visas. Portālā iespējams arī uzdot jautājumus kāzu ekspertei, kas, sadarbojoties ar Latvijas kāzu jomas TOP profesionāļiem, meklēs atbildes uz visiem jūsu jautājumiem, tai skaitā, kādu kāzu uzvalku vislabāk izvēlēties. Apmeklējiet TOP piedāvājumu sadaļu, lai iepazītos ar labākajiem kāzu pakalpojumu sniedzējiem un viņu darbu. Tas viss pie mums – kāzu portālā Līgavām.lv!

Lasīt vairāk

Līgavām iesaka