DIKĻU PILS

Dabas parka ieskautas kāzu svinības greznā pilī
DIKĻU PILS
Viesu skaits: 150
Guļvietu skaits: 100
Līdz Rīgai/km: 130

“Es ņemu tevi par savu…” šie īpašie vārdi izgaismo divu cilvēku kopīgo ceļu daudzu gadu garumā. Un vieta, kur tie izskanējuši, kļūst par dzīves skaistāko atmiņu svētvietu. Ceremonija pils dārzā sirmu koku paēnā, garšās niansēts kāzu mielasts kādā no sešām zālēm, kur vēsturiskais interjers spoguļojas glāžu mirdzumā, un nakšņošana Līgavas istabā, kuru esam izveidojuši baltām rokoko stila mēbelēm un burbuļvannu. Mēs parūpēsimies par jūsu īpašo notikumu, rūpīgi savienojot daudzas mazas detaļas neaizmirstamā koptēlā.

Svinībām jāpaliek jūsu un jūsu viesu atmiņās kā brīnišķam emocionālam piedzīvojumam. Mūsu viesmīlības profesionāļi individuāli parūpēsies gan par jūsu svinību veiksmīgu sagatavošanu, gan izcilu norisi. Naktsmājas viesiem piedāvājam mūsu elegantajās, individuāli iekārtotajās viesnīcas istabās.

Dikļu muižas kungu mājā iekārtotā izsmalcinātā četru zvaigžņu superior klases viesnīca piedāvā 29 viesu istabas, kuras ir bagātīgi iekārtotas ar 19. gadsimta beigu un 20. gadsimta sākuma mēbelēm, grezniem kamīniem un krāsnīm, skaistiem aizkariem un satīna palagiem. Īpašā pils atmosfēra un gādīgais personāls palutinās ikvienu.

Pilī pieejami – 2 suite, 5 junior suite, 7 superior, 7 standarta, 2 ģimenes un 2 economy klases numuri. Atjaunotajā Dikļu pils Klētī iekārtotas 13 mājīgas divvietīgās economy istabas.

 

Līgavām iesaka