BIBLIOTĒKA NR1

Patiess mīlas stāsts!
BIBLIOTĒKA NR1
Viesu skaits: 700

Vieta, kas radīta svētkiem! Gan maziem un intīmiem, gan vērienīgiem un ekstravagantiem. BIBLIOTĒKA N°1 Restorāns ir modernās latviešu virtuves šedevrs Rīgas sirdī, kas pēc rekonstrukcijas atgriezies ar izsmalcinātu interjeru, nevainojamu ēdienkarti un labāko vīnu izvēli. Tā lepnums ir divas greznas zāles un galvaspilsētas skaistākā parka – Vērmanes dārza terase, dzīva “zaļā siena” un mākslinieces Kristīnes Luīzes Avotiņas gleznas.

Restorāna virtuvē saimnieko un meistardarbus rada šefpavārs Kaspars Barsukovs, bet labāko vīnu izvēle jau gadiem uzticēta vienam no Latvijas labākajiem vīnziņiem – Ivo Orlovam. Jaunā restorāna ēdienkarte ir īsta gardēžu bibliotēka – tīras, sezonālas garšas un pārbaudītas izcelsmes produkti – labākais no Latgales līdz pat Francijai!

Kāzām un pasākumiem esam izstrādājuši trīs cenu līmeņu saskaņotas vīna un ēdiena kartes, kas ikvienas svinības padarīs par neaizmirstamu notikumu. Savukārt spilgtu emociju medniekiem restorāns piedāvā karalisko septiņu kārtu Gourmet set, kas ir katra gardēža sapnis.

Restorāns divos stāvos pie galdiņiem var uzņemt līdz pat 350 viesu, bet stāvpasākumos līdz pat 700 viesu. Savukārt kāzu svinībās brīvi pie mums jutīsies 170 viesu. Restorānam ir stāvvieta, bet Rīgas centrs sniedz brīnišķīgu priekšrocību viesiem uz/no pasākuma doties ar taksometru.

BIBLIOTĒKA N°1 Restorāns ir vienīgais restorāns Baltijas valstīs, kam piešķirts ietekmīgā izdevuma “Wine Spectator” Award of Excellence 2013 un 2014 par tā izmeklēto vīna karti. Restorāns iekļauts arī Latvijas  labāko restorānu TOP30.

Lai ietaupītu jūsu laiku pirms pasākuma un padarītu to neaizmirstamu pasākuma norises gaitā, mēs labprāt uzņemsimies arī tā organizēšanas un koordinēšanas pienākumus, parūpēsimies par to, lai pasākums ir vizuāli iespaidīgs un skaists, kā arī perfekti aprīkots ar skaņu, gaismām un nepieciešamo tehniku. Tāpat mēs izvēlēsimies jūsu gaumei un notikumam atbilstošāko mūzikas un mākslas programmu, kā arī nodrošināsim visu pārējo, lai jūsu pasākums būtu izdevies un patiesi skaists.

Līgavām iesaka