JAUNPILS PILS

Kāzu svinības senlaicīgā vidē
JAUNPILS PILS
Viesu skaits: 150
Guļvietu skaits: 60
Līdz Rīgai/km: 85

Senie pils mūri un brīnišķīgā apkārtne padarīs jums tik svarīgos brīžus patiešām neaizmirstamus. Pilī iespējams laulāties īpaši greznā ceremoniju zālē, malkot šampanieti ezera krastā un kopdzīves sākumu ieskandināt ar lielgabala zalvēm.

“Jā” vārdam – ceremonija Laulību zālē vai pagalmā

Laulību ceremonijā „Jā” vārdu teikt un gredzenus mīt iespējams gan laulību zālē, gan pils iekšpagalmā.  Pilī atrodas Jaunpils dzimtsarakstu nodaļas ceremonijas vieta līdz ar to par laulību ceremonijas juridiskās puses sakārtošanu Jums nebūs jāsatraucas.

Atpūtas brīžiem – uzkodas, atspirdzinoši dzērieni

Pēc laulību ceremonijas varat uzkavēties Jaunpilī uz īpašu foto sesiju pilskungu apartamentos, pils pagalmā vai tuvējā apkārtnē.  Viesi tikmēr var veldzēties, malkojot šampanieti un baudot pilī gatavotās uzkodas. Šampanieša galdu klājam ne tikai pils zālēs, bet arī iekšpagalmā un ezera krastā.

Jaunā pāra un viesu izklaidei – teatrāli priekšnesumi, ekskursijas viduslaiku stilā

Mūka un pils dāmas Izabellas vadītajā ekskursijā „Ceļojums Viduslaiku pilī” jaunais pāris atzīsies mīlestībā pēc seno laiku paražām, jaunais vīrs iemēģinās roku ieroču mākslā, savukārt sieva apgūs galma tikumus. Par godu jaunlaulātajiem šaus pils lielgabals.
Rožu dāmas „Kāzu ekskursijā” varēsiet uzzināt mīlestības nama būvniecības pamatus, iepazīties ar viduslaiku bruņinieku un viņu sirdsdāmu tikumiem. Ekskursijas beigās jaunajam pārim un viesiem par godu nodārdēs lielgabala zalve.
Viesu un jaunlaulāto jautrībai Mūka cellītē iespējams izpirkt Grēku atlaides un kalt Laimes monētas.

Svinībām – mūsdienīgs vai viduslaicīgs piedāvājums

Piedāvājam romantiskas un neaizmirstamas kāzu svinības viduslaiku gaisotnē, baudot bagātīgo kāzu mielastu un laižoties deju solī skaistiem ziedu dekoriem greznotajās pils zālēs.  Papildus klasiskajām kāzu svinībām piedāvājam tās organizēt viduslaiku tematikā ar atbilstošu ēdienkarti, galdu noformējumu un pasākuma norisi.

Svinību zāles:

Lielā zāle un kamīnzāle ( 288m2 / banketa galds līdz 120 pers.);
Lielā kroga un bāra zāle (120m2/ līdz 70 pers.);
Zaļā zāle (47m2/līdz 50 pers.);
Kamīnzāle (40 m2/ līdz 25 pers.).

Mielastam – individuāla pieeja un bagātīgs piedāvājums

Lai bagātīgāks būtu jaunā pāra dzīves sākums, pils šefpavāre Sandra Zariņa svinībām ir sagatavojusi dažāda rakstura kāzu mielasta ēdienkartes: Barona, Baroneses, Lauku gaumē un citas, kā arī katrs pāris atbilstoši savām vēlmēm un iespējām var sastādīt īpašo kāzu mielasta ēdienkarti. Pils saime parūpēsies ne tikai par uzkodām un svinību mielastu, bet arī par skaistu un gardu kāzu kūku.

Naktsmieram – omulīgi divvietīgi un daudzvietīgi numuriņi

Pēc kāzu svinībām piedāvājam baudīt naktsmieru pils viesnīcā un apmesties kādā no 4 barona viduslaiku stila apartamentiem, 4 omulīgiem divvietīgiem numuriņiem un 5 daudzvietīgiem numuriņiem. Kopumā varam uzņemt 79 viesus (t.sk. papildvietas).

Atmosfērai – sveces, viduslaiku gaisotne

Kāzu laikā viesi varēs baudīt viduslaiku pils atmosfēru ar lāpām izrotātā iekšpagalmā. Viesu izklaides vakara gaitā un kāzu vadīšana, kā arī viduslaiku dziedājumi, senās dejas un citas iederēsies viduslaiku pils noskaņai un ļaus atpūsties jūsu vedējiem. It visam būs īpaša romantika, jo tas notiks septiņus gadsimtus senā pilī!

Līgavām iesaka