ZIGZAG FACTORY

Augstākās klases auduma kāzu veļa
ZIGZAG FACTORY
  • +371 26060024
    +371 2606****
  • JŪSU VEIDOTS DIZAINS
  • JŪSU KOMFORTS UN VESELĪBA
  • JŪSU ATRADUMS UN GANDARĪJUMS

Mēs, ZIGZAG FACTORY veidojam gultas veļu, halātus, nakts veļu, paklājus tikai no labākā auduma, tas ir 100% tencels. Tas ir mīkstāks un ekonomiskāks nekā zīds, vairāk absorbējošs nekā kokvilna, izteikti elpojošs,  antibakteriāls un neelektrizējas – guliet absolūtā komfortā visos gadalaikos. Tencels ir augstākās klases funkcionējošs audums, kas tiek izgatavots no pilnīgi dabīga materiāla – eikalipta šķiedrām.
Mēs piedāvājam gultas veļu, halātus un naktskreklus pēc jūsu izvēlēta krāsu salikuma un dizaina, kas nodrošina to, ka jūsu gultas veļa, halātiņš vai naktskrekls būs individuāls! Mūsu priekšrocība ir, ka mūsu produktiem nav izmēra ierobežojumi un mēs esam atvērti jūsu radošajām idejām! Mēs, labprāt, kopā ar jums atradīsim jums vēlamo risinājumu! Lieliski ir tas, ka jūs varat šīs dienas atmiņas padarīt ilgstošas, izvēloties šos produktus kāzu krāsās, piemēram, baltā halātiņā, mežģīnes izvēlēties savu kāzu akcenttonī!

Mēs piedāvājam arī apdruku uz izvēlētā produkta – kāzu simbolus, iniciāļus vai citus jums nozīmīgus zīmējumus!
Tā kā ZIGZAG FACTORY var būt kā jūsu kāzu gultas dekorējums, gan lieliska dāvana vedējiem, vecākiem, vai kopīgs dresskods vecmeitu ballītei!
Protams, jums pašai, pucējoties kāzu rītā!

Līgavām iesaka