MUST HAVE PIRMS KĀZĀM – KĀZU MANIKĪRS

MUST HAVE PIRMS KĀZĀM - KĀZU MANIKĪRS
Foto AGNETA JONELE

Jaunā pāra rokas kāzu bildēs ir redzamas bieži – gan atrādot nule kā uzvilktos laulības gredzenus, gan ceļot glāzes tostu laikā. Tieši tādēļ pirms kāzām jāpadomā ne tikai par grimmu un matu sakārtojumu, bet arī manikīra apmeklējumu. Pie tam, kā norāda skaistumkopšanas salonu Nail Time un Nail Time Lux vadītāja Indra Cinkmane, sakopti nagi nepieciešami ne tikai līgavai, bet arī līgavainim.

c93db699dc372ec052ded4c3b3114583

Modē dažādi kristāli, akmeņi un ombre tehnika

Indra Cinkmane stāsta, ka pēdējo gadu laikā līgavas paliek drosmīgākas arī izvēloties savu kāzu manikīra dizainu.

“Domāju, ka gaišo krāsu toņi nekad nezaudēs savu popularitāti, bet esmu novērojusi, ka līgavas daudz mazāk izvēlas, piemēram, franču manikīru, ļaujoties arī citiem eksperimentiem un pieskaņojot manikīru savai kāzu krāsai un kopējam stilam.”

Ja arī līgavas izvēlas franču manikīru, tad to ar dažādu elementu un krāsu palīdzību var pieskaņot konkrētajai līgavai, tādējādi radot individuālu un unikālu tēlu.

Pēdējo gadu aktualitātes kāzu manikīrā pavisam noteikti ir, piemēram, ombre tehnika, kā arī dažādu kristāliņu un akmeņu izmantošana, lai dizainam piešķirtu īpašu svinīgumu. Tāpat aktuālas ir arī pašlīmējošās uzlīmes un mežģīņu raksts, kas iestrādāts nagā. No krāsām aizvien aktuālas ir gan piena, gan rozā kvarca, gan lavandas violetā, gan rudzupuķu krāsa, tāpat līgavas izvēlas sarkanas krāsas nagus. Šogad līgavas vairāk izvēlas neitrālas krāsas nagus, akcentējot vienu vai vairākus nagus ar dažādiem kristāliem un akmeņiem.

f7476f32850b105184cdeab8b79398e6

Rokas un nagi ir jākopj regulāri pirms kāzām

Gluži tāpat kā ir nepieciešams kāzu grimma un matu sakārtojuma pirmskāzu izmēģinājums, Indra iesaka izmēģināt arī kāzu manikīru. Kaut vienu nagu, lai saprastu, vai tas tiešām ir tas, ko līgava vēlas un ir iecerējusi. Līgavas savu vēlamo manikīru var izmēģināt arī pirmskāzu meiteņu ballītes ietvaros, ko pēdējos gados iecienīts rīkot arī skaistumkopšanas salonos, lai kopīgi apmeklētu dažādas skaistuma procedūras, tai skaitā, manikīru.

Foto LINDA BRĪNUMS
Foto LINDA LAUVA

“Līgavas var droši ņemt līdzi gan savas kāzu kleitas fotogrāfiju, gan iespējamos dizainu variantus, ko atradušas, piemēram, Pinterest. Tāpat, ja ir īpaša lūpu krāsa, ko iecerēts lietot kāzu dienā, arī to var ņemt līdzi, lai piemeklētu tai atbilstošāko nagu lakas krāsu,” iesaka Indra.

Foto LINDA LAUVA
Foto LINDA LAUVA

Kāzu manikīru vislabāk būtu veikt iepriekšējā dienā, tomēr vēl viena lieta, kas līgavām jāatceras – nagi ir jākopj visu laiku. Ja līgava nebūs regulāri kopusi savus nagus un rokas, tad ar vienu manikīra apmeklējumu pirms kāzām nekas nebūs līdzēts. “Rokas un nagi ir jākopj regulāri. Manikīra speciālists nav brīnumdaris, kas var nekoptas rokas un nagus vienas reizes laikā padarīt skaistas.

Foto AGNETA JONELE
Foto AGNETA JONELE

Tam jābūt procesam. – nepieciešami vismaz 2-3 manikīra apmeklējumi pirms tam. Tāpat es ieteiktu tomēr atrast savu meistaru, nevis tieši pirms kāzām doties pie nezināma un nepārbaudīta meistara,” tā Indra.

Manikīrs nepieciešams arī līgavainim

Jāatceras, ka koptām rokām jābūt ne tikai līgavai, bet arī līgavainim, tādēļ ir vīrieši, kas arī pirms kāzām apmeklē manikīra speciālistu. Nereti pāri to dara kopā, vienlaicīgi apmeklējot salonu.

“Arī vīrieša rokām ir jābūt koptām, tādēļ es atbalstu un aicinu arī viņus padomāt par manikīra apmeklējumu pirms kāzām. Pēdējos gados vīrieši daudz vairāk sākuši pie tā piedomāt,” novērojusi Indra.

Foto MIKS ŠĒLS
Foto MIKS ŠĒLS

Manikīru apmeklē ne tikai līgavas un līgavaiņi, bet, ja pārim jau ir bērni, tad mammas un meitiņas mēdz izvēlēties vienotu nagu krāsu, kas mazajām puķu meitenēm rada īpašu sajūtu.

S&E - 250s
Foto ANDRIS SPROĢIS

Arī kāzu organizatori izmēģina kāzu manikīru

Kāzu organizatore Inga Bērziņa / bannté norāda, ka rūpējas ne vien par kāzu rīkošanu, bet regulāri arī izmēģina dažādus kāzu pakalpojumu piedāvājumus, lai varētu tos ieteikt līgavām. Tai skaitā, arī, kur pucēties un kādas ir jaunākās tendences. “Testēju ēdienu, skaistumkopšanas procedūras, servisu. Mācos dažādus knifus, lai no katra pakalpojuma paņemtu to labāko, atvasinātu to un piefiksētu variantus, ko un kā labāk piemērot kāzu svinībām.

403be0d9b3fd46a4a9e613c804df5cb5

Esmu savā veidā kvalitātes kontrole. Nav gluži tā, ka kāzu organizators zina visu, bet iespēju robežās man patīk, ja varu atbildēt pārim arī par ar kāzām nesaistītiem jautājumiem, tai skaitā, piemēram, kur veikt kāzu manikīru,” stāsta Inga Bērziņa.

Atrodi profesionālus nagu kopšanas speciālus Nail time lux šeit: NAIL TIME LUX