Vilnis Slūka

Mirkļi, kurus gribas satvert un paturēt
Vilnis Slūka
  • +371 29148488
    +371 2914****

Saistītie kāzu stāsti

Skaistākos mirkļus dzīvē mēs nevaram atkārtot, tiem vienmēr būs īpaša vieta mūsu atmiņās. Es mīlu fotografēt kāzu stāstus radošā fotožurnālistikas stilā, lai jūs arī pēc daudziem gadiem atcerētos tos tādus, kādi tie arī ir – patiesi, prieka un mīlestības pilni. Man patīk iepazīties ar cilvēkiem un mani iedvesmo šī iespēja sajust jūsu attiecību ķīmiju un ielikt šo stāstu brīnišķīgos fotoattēlos.

Mans pirmais fotogrāfijas skolotājs Māris Kundziņš reiz teica: „Tev ir jāprot klausīties, lai tu varētu stāstīt”. Arī es tagad teiktu: “Kāzās svarīgākais slēpjas tajos mazajos patiesības mirkļos – tikko manāmos pieskārienos, mīlestības pilnos skatienos, slepus noraustās asarās, nejaušos smaidos un detaļu harmonijā.”

Es dievinu īstas, nesamākslotas emocijas un mirkļus, tāpēc kāzās cenšos būt nemanāms – ļaujot ikvienam būt sev pašam.

Man ir svarīgi iepazīt katru pāri, sajust ka esam uz viena viļņa un jūs man uzticaties. Es uzskatu, ka kāzu fotogrāfs – tā ir milzīga atbildība, jo no manis ir atkarīgs ko un kādas jūs atcerēsieties savas kāzas pēc daudziem gadiem. Manuprāt, veiksmīga komunikācija un attiecību izveide ir veiksmes atslēga dabīgām, nepiespiestām un emocionālām fotogrāfijām.

Draudzīgums un atvērtība – šādi es dzīvoju, un tāds ir arī mans fotogrāfa darba stils. Es bieži vien pieķeru sevi smaidot aiz kameras, dažkārt pat aizmirstot nospiest kameras pogu. Vienmēr palīdzēšu jums ar vērtīgiem ieteikumiem, plānojot dienas gaitu, kā arī ieteikšu piemērotākās foto sesijas vietas vai citus māksliniekus.

Es vēlos lai jūs savu kāzu dienu veidotu tikai sev, nebaidītos būt patiesi, esat gatavi pārkāpt pāri robežām, lai izbaudītu savu dienu pilnībā, jo tikai tas rada patiesas emocijas.

Kad bilžu apstrāde ir pabeigta, es katru reizi ar baudu veidoju šo emociju un mirkļu burvības puzli – slaidšovu ar mūziku. Tad mans mākslas darbs ir pabeigts. Katru reizi savādāks. Kā jūsu stāsti, kas nekad neatkārtojas.

Tiekamies jūsu lielajā dienā!

Līgavām iesaka