Pandora

Rotas dzīves mirkļu svinēšanai
Pandora

Pandora_crown_logo_black

Pandora ir dāņu juvelierizstrādājumu zīmols, kas izstrādā un ražo mūsdienīgus juvelierizstrādājumus no augstvērtīgiem materiāliem par pieņemamām cenām.

Šodien Pandora rotas ir pieejamas aptuveni 9,300 tirdzniecības vietās vairāk kā 100 valstīs sešos kontinentos. Latvijā šobrīd ir atvērti jau 4 Pandora veikali, kas atrodas t/c Spice, Galerija Centrs, Rīga Plaza un Domina Shopping.

Pandora tika dibināta Kopenhāgenā, Dānijā, 1982.gadā. Šobrīd uzņēmumā strādā vairāk kā 16,700 cilvēku visa pasaulē, no kuriem aptuveni 11,000 strādā Pandora rūpnīcā, kas atrodas Taizemē.

Pandora juvelierizstrādājumi ļauj katrai sievietei izveidot savu unikālo, personisko un ļoti īpašo aproces dizainu, kombinējot dažāda stila un nozīmes amuletus. Savu unikālo dizainu tāpat iespējams izveidot, kombinējot uz viena pirksta vairākus gredzenus, kas tam īpaši paredzēti.

Pandora zīmola būtība akcentē sievietes unikalitāti katrā tās dzīves situācijā, tādēļ Pandora veikalā atradīsiet rotas jebkurai dzīves mirkļa svinēšanai.

Līgavām iesaka