Gada kāzu modes notikums – vienīgais kāzu kleitu modes šovs Latvijā

Gada kāzu modes notikums – vienīgais kāzu kleitu modes šovs Latvijā
Foto: ĢIRTS RAĢELIS / holdme.lv

Kāzu TOP medijs Latvijā LĪGAVĀM sadarbībā ar uzņēmuma Augu Māja dekoratoru komandu 6. aprīlī  aicināja uz “Kāzu un vakarkleitu modes šovu”, kā laikā tika prezentētas labāko Latvijas un ārvalstu viesu dizaineru un zīmolu 2019. gada pavasara un vasaras kolekcijas.

Kāzu un vakarkleitu modes šovā tika prezentēti vairāk kā 150 kāzu tērpi un vakarkleitas. Grandiozajā šovā tika pārstāvēti tādi zīmoli, dizaineri un kāzu saloni:

6. SEPTEMBRIS BRIDAL BOUTIQUE 

BRIDE TO BE

DOLCE CUORE BRIDAL GALLERY 

AMORALLE

BARONESSA – DEMI COUTURE

COO CULTE 

KLERR.LV

INGA EZERGALE DESIGN

IEVA ĀDAMSONE

HAND MADE BY EVITA VILDE

AMELIA & SILDARE JEWELRY 

Kā arī viesi no Lietuvas – SILĖ RAIMONDA 

IVORY SALONAS

Kāzu tērpus un vakarkleitas iznesa ne tikai profesionālas modeles, bet arī Latvijās zināmas personības. Šogad šovā redzējām dziedātāju un radio Pieci.lv personību Martu Grigali, dziedātāju Aiju Vītoliņu, aktrisi Eviju Skulti, dziedātāju un grupas Radio trio dalībnieci Gabriēlu Zvaigznīti, radio Pieci.lv ētera personību Lindu Samsonovu, aktrisi Madaru Bori, LTV laika ziņu moderatori Ramonu Salmiņu, LTV kultūras ziņu vadītāju Kristīni Komarovsku, mākslinieci Danu Lūsēnu, modeli un Instagram personību Lindu Raklinsku, četru meitu māmiņu Ivetu Simsoni un aktrisi Ievu Segliņu.

Tāpat šovā dalību ņēma un par īpašu pārsteigumu bija parūpējies aktieru pāris Ieva Florence un Oskars Vīksne, kas rotā arī  LĪGAVĀM grāmatžurnāla jaunākā numura vāku.

Foto: JURIS JUSTS
Foto: JURIS JUSTS

Šogad Kāzu un vakarkleitu modes šovs atzīmē nosacītu jubileju, jo šis bija jau pēc skaita piektais šovs, ko kāzu medijs LĪGAVĀM organizē. Kā norāda LĪGAVĀM galvenā redaktore un direktore Iveta Rikmane, tad gadu gaitā šova attīstība ir vērā ņemama. “Lepojamies, ka šis ir jau piektais šāda veida pasākums Latvijā. Šo gadu laikā esam rīkojuši šovu gan vairākās ekskluzīvās vietās, tai skaitā, Melngalvju namā un tolaik tikko kā jaunatvērtajā pieczvaigžņu viesnīcā Kempinski Riga, gan atraduši konceptu, kas liek aizrauties elpai kā visiem iesaistītajiem, tā apmeklētājiem. Pagājušā gadā pirmo reizi piesaistījām Latvijas izcilāko dekoratoru komandu no uzņēmuma Augu Māja, lai radītu romantisku ziedu valstību, un šogad iesākto turpinājām,” stāsta Iveta Rikmane, norādot, ka šogad pasākums pulcēja rekordlielu apmeklētāju skaitu – aptuveni 500 viesus.

Foto: IRINA MASKALENKO
Foto: IRINA MASKALENKO / Deko: AUGU MĀJA
Foto: ĢIRTS RAĢELIS / http://holdme.lv
Foto: ĢIRTS RAĢELIS / holdme.lv / Dekorācijas: AUGU MĀJA

“Šova popularitāte topošo līgavu vidū pēdējo gadu laikā ir krietni augusi, un mēs par to ļoti priecājamies, jo tādā veidā varam veicināt kāzu industrijas attīstību Latvijā kopumā,” tā Iveta Rikmane.

Foto: ĢIRTS RAĢELIS / http://holdme.lv
Foto: ĢIRTS RAĢELIS / holdme.lv

Kāzu medija LĪGAVĀM rīkotajā šovā apmeklētājus priecēja ne tikai krāšņie tērpi, bet arī ne mazāk iespaidīgi muzikālie priekšnesumi. Pasākuma viesiem bija iespēja dzirdēt jauno un daudzsološo dziedātāju Chris Noah.

Foto: JURIS JUSTS / Mūziķis:
Foto: JURIS JUSTS / Mūziķis: CHRIS NOAH

Chris Noah ir viens no šī brīža aktuālākajiem jaunajiem māksliniekiem Baltijā. Viņa dziesma River ir klausīts vairāk kā 440 000 reižu vietnē YouTube, bet dziesma Fall Through ieguvusi īpašu atsaucību no ārvalstu mūzikas blogeriem un ieķļuvusi ne tikai Latvijas radio topos, bet izskanējusi un atzinību ieguvusi arī Baltijas radio stacijās. 2018. gadā mūziķis tika nominēts kā Gada debija Latvijas Mūzikas ierakstu gada balva Zelta Mikrofons ceremonijā. Chris Noah ir uzstājies lielākajos Latvijas festivālos, pārstāvējis Latviju festivālā Reeperbahn Hamburgā, kā arī bijis uzaicināts iesildīt mākslinieci LP (Laura Pergolizzi) Arēnā Rīga.

Savukārt, par vakara kopējo atmosfēru gādāja pasākuma vadītājs – dziedātājs Mārtiņš Ruskis.

Foto: JURIS JUSTS / Vakara vadītājs:
Foto: JURIS JUSTS / Vakara vadītājs: MĀRTIŅŠ RUSKIS

6. aprīlī Sporta2 kvartāls, kur notika Kāzu un vakarkleitu modes šovs pārtapa par ziedošu valstību, kur veldzēties pavasara maigumā. Par to bija parūpējusies dekoratoru komanda no uzņēmuma Augu Māja, ziedu tirgotava Lakstos un  dekorāciju noma KO NOMĀT.

Pasākuma viesi modes skati un krāšņos muzikālos priekšnesumus varēja baudīt pie skaisti dekorētiem galdiem, mielojoties ar gardām uzkodām no Mesty Gourmet  / Fans of Oysters un īpašu kokteili, ko pasniedza Bar Department.

Foto: JURIS JUSTS / TED ESTOS
Foto: JURIS JUSTS / TED ESTOS

Savukārt par saldiem iepriecinājumiem gādāja šokolāde Geisha, saldējums Magnum un konditoreja Sala.

Pasākumā laikā darbojās arī Bar department dzērienu bārs, Mesty Gourmet uzkodu stacija un dažādas aktivitāšu iespējas, bet par sagaidīšanas dzērienu visiem pasākuma apmeklētājiem būs parūpējies Mionetto šampanietis no Henkell Freixenet Latvija.

Foto: JURIS JUSTS
Foto: JURIS JUSTS

Ikvienam apmeklētājam, kurš bija iegādājies ieejas biļeti uz pasākumu, bija iespēja laimēt vērtīgas balvas – ekskluzīvu zīmola Amoralle rīta tērpu 346 EUR vērtībā, burvīgu gultas veļas komplektu no zīmola Creative Pillow, kā arī zīmola Hand Made by Evita Vilde matu rotu 80 EUR vērtībā.

Foto: ĢIRTS RAĢELIS / http://holdme.lv
Foto: ĢIRTS RAĢELIS / holdme.lv / Tērps: AMORALLE / Rota: EVITA VILDE

Dāvanas sabiedrības dāmām un dizaineriem nodrošināja:

LĪGAVĀM saka paldies:

Šovā tika prezentēts arī LĪGAVĀM jaunais kāzu grāmatžurnāla numurs, ko pasākuma apmeklētājiem bija iespēja pirmajiem iegādāties par īpašu cenu – 8 EUR. Grāmatžurnāls tirdzniecībā lielākajās preses tirdzniecības vietās būs pieejams, sākot ar 9.aprīli.

Foto: KRISTĪNE GRĪNVALDE / http://www.kristinegrinvalde.com
Foto: KRISTĪNE GRĪNVALDE / www.kristinegrinvalde.com

LASI GRĀMATŽURNĀLU ŠEIT:

FOTO: ULDIS VILKS

FOTO: ULDIS VILKS (2)

FOTO: ULDIS VILKS (3)

FOTO: JURIS JUSTS

FOTO: ĢIRTS RAĢELIS

FOTO: TED ESTOS

FOTO: TED ESTOS (2)

FOTO: TED ESTOS (3)

FOTO: JĀNIS ROMANOVSKIS

FOTO: ARTA SERMULE

FOTO: IRINA MASKALENKO

FOTO: IRINA MASKALENKO(2)

FOTO: BALTIC WEDDING

FOTO: GEISHA