KĀZU PIETURVIETU DEKORĒŠANA

KĀZU PIETURVIETU DEKORĒŠANA
Foto Džeina Saulīte

Pieturvietas piepildītajā kāzu dienā var būt visdažādākās, sākot no atrakciju un tradīciju piepildītām līdz romantisku un intīmu brīžu bagātām, kā arī tās var tikt ieplānotas jau pirms lielā JĀ! vārda teikšanas. Arvien biežāk līgava un līgavainis izvēlas satikties kādā īpašā vietā, lai ieraudzītu viens otru pilnā krāšņumā vēl pirms oficiālās laulību ceremonijas. Tas ir zīmīgs un saviļņojošs mirklis, ar kuru vēl īpašāk ir dalīties tieši divatā, un kāzu aģentūra Crystal events labprāt iesaistās šīs īpašās vietas sagatavošanā un dekorēšanā tā, lai pārim atliktu vien tikai baudīt.

Pieturvieta var tikt organizēta brīvā dabā, bet tikpat labi tā var būt tā īpašā kafejnīca, kur pāris devās savā pirmajā randiņā vai mājas kamīnzāle, kurā pavadīti īpaši romantiski mirkļi.

Svarīgi, ka vieta kalpo, kā īpašs fons svarīgajam notikumam.

Foto Jānis Kanons
Foto Jānis Kanons

Būtiski, ka pieturvietu pāris var izmantot arī kopīgai fotosesijai, lai vēl pirms svinībām uzņemtu īpašas bildes atmiņām.

Savukārt, tiem pāriem, kuri izvēlas īpašo tikšanās mirkli piedzīvot tieši baznīcā vai brīvdabas laulību ceremonijā, pēdējā laikā

arvien aktuālāka paliek tendence izvēlēties kāzu dienas rītu pavadīt kopā ar savām līgavas māsām un līgavaiņa vedējiem.

Meitenēm tā var būt ilgi gaidītā meiteņu ballīte pirms līgavas nonākšanas precētas sievietes statusā. Papildināta ar pucēšanās rituāliem, īpašu uzkodu un atspirdzinājumu baudīšanu, kā arī skaistu, kopīgu fotosesiju. Puišiem tikpat labi tā var būt vīrišķīga atpūta, baudot iecienītāko konjaku un cigārus.

Nereti, kad kāzu dienas programma tiek izveidota ļoti piepildīta un emocijām piesātināta, mēs iesakām pārim ieplānot kādu atelpas mirkli, lai aptvertu to skaisto un satraucošo notikumu, ko viņi kopā piedzīvo.

Foto Džeina Saulīte
Foto Džeina Saulīte

Kā arī, ja periods starp brokastīm un svinību vakariņām ir ilgs, svarīgi pieturvietā iekļaut kādu maltīti. To Crystal events iesaka baudīt pilnīgā divvientulībā vai jautrā kompānijā kopā ar vedējiem. Šos romantiskos mirkļus savā komandā Crystal events iesaukuši par Romantisko Galdiņu. Crystal events organizētie Romantiskie Galdiņi ir tik koši, dažādi un neaizmirstami, cik atšķirīgi ir pāru stāsti. Bet kopīgs visiem ir viens –

mirklis atelpas, papildināts ar īpaši izvēlētām uzkodām un atspirdzinājumiem, kā arī detaļām, kurās ietērpts pāra mīlestības stāsts.

Papildus tam, lai šo mirkli un dienas emocijas iemūžinātu, Crystal events parūpējas par skaisti noformētām vēstulēm, kuras pārim ir iespēja rakstīt viens otram. Tās rūpīgi glabātas, tiek viņiem atdotas nākamajā kāzu gadadienā. Galu galā šī diena taču ir par pāra ciešo mīlestību, kādēļ gan neiekļaut mirkli sarunām, mīļākās kūkas un šampanieša baudīšanai vēl pirms pašām svinībām?

Neskatoties uz to, vai pāris izvēlas pieturvietu tikai kopīgai fotosesijai divatā, maltītei un sajūtu baudīšanai vai atraktīvam un tradīciju piepildītam piedzīvojumam kopā ar visiem svinību viesiem – būtiski ir iepriekš izmēģināt un izplānot, cik laika aizņem katra pieturvieta un došanās ceļā no vienas vietas līdz otrai.

Svarīgi saprast, kāds būs pieturvietas saturs un vizuālais noformējums, kā arī to, kas būs atbildīgs par tā realizēšanu.