OZO restorāns

Mežaparka dabas klusums un miers ar neatkārtojamu skatu uz Ķīšezeru
OZO restorāns
Foto: MIKS ŠĒLS / www.mikssels.com

OZO_logo_final

OZO restorāns ir plašs, gaišs un vizuāli viegli uztverams restorāns, no kura paveras neatkārtojams skats uz Ķīšezeru un vienu no populārākajiem golfa klubiem Baltijā. OZO atrodas nepilnas pusstundas attālumā no Rīgas centra, taču ar dabu, skatu un klusumu, kāds ierasti atrodams vien ārpus galvaspilsētas robežām. Restorāna ēdienkartes līdzautors ir viens no populārākajiem un titulētākajiem Latvijas šefpavāriem – Raimonds Zommers.

OZO ir piemērota vieta dažādu izmēru kāzu svinībām – OZO iekštelpās un terasē var rīkot gan ceremoniju ar brīnumskaistu skatu, gan vakariņas ģimenes un draugu lokā, gan kāzu svinības visas nakts garumā. Kāzu svinībās un citos īpašos notikumos iekštelpās iespējams uzņemt un apkalpot līdz 170 cilvēkiem, izmantojot terasi – līdz pat 300 cilvēkiem.

OZO piedāvā augstas kvalitātes ēdienu, ko raksturo plašums, daba un īpaši izmeklēti produkti no labākajiem Latvijas piegādātājiem. Restorāna specialitāte ir uz oglēm gatavots ēdiens, taču OZO komanda parūpēsies par atbilstošu kāzu mielastu – sākot ar sagaidīšanas dzērienu līdz kāzu tortei.

OZO restorāna lieliskā atmosfēra, īpaši jūsu vēlmēm izstrādāta ēdienkarte un laipna profesionāla apkalpošana ir viss, kas nepieciešams jūsu īpašās dienas svinībām!

 

Līgavām iesaka