KRISTĪNE GRĪNVALDE

Maigums. Elegance. Emocijas.
KRISTĪNE GRĪNVALDE
  • +371 29122140
    +371 2912****

Saistītie kāzu stāsti

Maigums ir tas, ko cenšos sajust katra pāra attiecībās, vai viņi ir kopā tikai nesen un taureņi lido vēderā vai, nodzīvojot labu laiku līdzās, zina viens par otru visu, bet maigās jūtas paliek tikai stiprākas. Maigums mani iedvesmo, tāpat kā elegance un emocijas.

Savu stilu visvairāk saistu ar dažādām krāsu niansēm, kas savijas ar maigām emocijām, stila tīrību un elegantām detaļām. Mani kā fotogrāfu kāzās visbiežāk izvēlas radošas personības, kuras, tāpat kā mani, interesē māksla, arhitektūra, ceļošana. Tās ir līgavas, kurām mode, elegance un estētika būs nozīmīgi aspekti gan ikdienas gaitās, gan kāzās. Ar neslēptu interesi gaidu jaunos piedzīvojumus gan Latvijā, gan ārpus tās, jo man patīk ceļot, patīk iepazīt jaunus cilvēkus, no sirds iemīlēties katrā pārī, ko fotografēju.

Līdz kāzām man ir svarīgi uzturēt sirsnīgu komunikāciju ar saviem pāriem, tieši tādēļ uzņemos nelielu kāzu skaitu, lai var atrast laiku šādai personīgai saiknei ar katru. Nereti līdz kāzām jau kļūstam par draugiem, un, jo vairāk pāris uzticas fotogrāfam, jo labākas bildes izdosies.

Skati projektu: KĀZAS DĀVANĀ

Lasi rakstu: PROJEKTA “KĀZAS DĀVANĀ” PERSONĪBA – KRISTĪNE GRĪNVALDE

Lasi interviju: KRISTĪNE GRĪNVALDE PAR KRĀSAINIEM SAPŅIEM UN TO PIEPILDĪJUMU

Lasi rakstu: KĀ IZVĒLĒTIES SAVU KĀZU FOTOGRĀFU

 

Līgavām iesaka