JAUNMOKU PILS

Gaumīga greznība ārpus pilsētas steigas
JAUNMOKU PILS
Viesu skaits: 500
Guļvietu skaits: 100
Līdz Rīgai/km: 75

Saistītie kāzu stāsti

No „Jā” vārda līdz saullēktam

Ja, gatavojoties skaistajam notikumam, nevarat izlemt starp romantiku vai gaumīgu greznību, Jaunmoku pils būs īstā izvēle – te tie ir nedalāmi kā jūs abi.

„Jā” vārds var izskanēt

kādā no īpaši jums izrotātiem pils saloniem vai zālēm,

putnu dziesmu un strūklakas čukstu pavadījumā pasakaini skaistajā lapenē,

izgreznotā kāzu teltī jebkurā jūsu sirdīm tīkamā vietā pils parkā.

Šai dienā iespējams it viss – Jaunmokās īstenība pārspēj sapņus!

Jūsu kāzu rītu iezvanīs zvans, kas jau vairāk kā pirms simts gadiem pilī ieskandēja visus svarīgos notikumus. Tā dzidrās skaņas ievibrēs jūsu mīlestību Visuma telpā.

Pilij ir sava laimes monētiņa. Ja pie tās izdodas tikt, jaunais pāris ir saderīgs un laulības dzīve veidosies laimes un saskaņas pilna… Tā vēsta pils senie raksti. Jaunmoku pils muzejā jaunlaulātos gaida vēl daži citi ļoti īpaši, noslēpumaini pārbaudījumi.

Šīs dienas īpašajā burvībā Zīmes centrs, kāda otra pasaulē nav, atšifrēs jaunā pāra auras stāstu.

Kādā no pils zālēm vai saloniem var klāt visskaistākos kāzu galdus, kur uzsaukt rūgts vai iedejot dzīvē ar pirmo valsi. Vai spējat iztēloties piemērotāku vietu šīs dienas svinībām par Jaunmoku pils plašo, askētiski gaumīgo Kolonnu zāli? Pat tās smalkie čuguna balsti neuzkrītoši simbolizē stiprus jaunās dzīves pamatus.

Pirmā kāzu nakts… Cik reižu tā izsapņota! Pēc kāzu pasakas pamosties romantiskā idillē kādā no viesnīcas istabām – baudījums ne tikai jaunlaulātajiem.

Izvēlieties lappuses savai kāzu pasakai, bet brīnumu uzburšanas rūpes atstājiet mūsu ziņā!

Jaunmoku Pils ir atpūtas komplekss ar daudzveidīgu piedāvājumu klāstu ārpus pilsētas steigas – klusā, pakalniem ieskautā Kurzemes ainavā. Saglabājot apkārtnes kultūrvēsturiskās vērtības un ieviešot arvien jaunus kultūrtūrisma produktus, tas kļuvis par vienu no atpazīstamākajiem atpūtas objektiem Latvijā. Piedāvājam Meža muzeja apskati, viesnīcas un restorāna pakalpojumus, kā arī greznas telpas svinībām un konferencēm.

Jaunmoku pils – vieta, kur saplūst laiks, daba un mūzika!!!

Maksimālais viesu skaits, ko iespējams uzņemt: pils ēkā līdz 50 personām; muižas ēkā līdz 500 personām.

Maksimālais guļvietu skaists: viesnīcā varam izguldīt 77 personas, ar papildus gultām līdz pat 100 personām.

Līgavām iesaka