NEMATERIĀLI PĀRSTEIGUMI VALENTĪNDIENĀ

NEMATERIĀLI PĀRSTEIGUMI VALENTĪNDIENĀ
Foto: ANNIJA VELDRE / www.annijaveldrephotography.com

14. februāris jau izsenis pasaulē tiek atzīmēta kā mīlestības diena. Svētā Valentīna dienas vēsture ir gara un sarežģīta, tomēr tā galvenokārt vienmēr asociējusies ar īstā partnera atrašanu, atzīšanos mīlestībā un romantisko saišu stiprināšanu starp mīlniekiem. Lai gan mūsdienās Valentīna diena ir kļuvusi ļoti komercializēta, tomēr tas nemaina šīs dienas galveno vēstījumu. Svinot mīlestību, ne 14. februārī, ne citās dienās patiesībā nav vajadzīgi lieli tēriņi, tādēļ LĪGAVĀM piedāvā randiņu un iepriecinājumu idejas, kas maka saturu nepadarīs plānāku.

Spogulis noklāts ar līmlapiņām

Pastāv uzskats, kā dienu iesāksi, ar tādu sajūtu to arī pavadīsi. Tieši tādēļ ir tik svarīgi katru rītu sākt ar pozitīvām emocijām.

Ja vēlaties sagādāt īpašu pārsteigumu mīļotajam jau no paša rīta, tad piecelieties nedaudz agrāk un aplīmējiet visu vannas istabas spoguli ar līmlapiņām, uz kurām rakstīti iedrošinoši citāti, īpašības, ko visvairāk mīlat un novērtējat savā partnerī, kā arī atzīšanās mīlestībā. Visticamāk, kad jūsu partneris to ieraudzīs, viņa seju rotās plats smaids, un pārsteigums būs izdevies.

Foto: Pinterest
Foto: Pinterest

Viena no skaistākajām romantiskajām klišejām – brokastis gultā

Iespējams, kādam tā var šķist klišeja, tomēr aizvien daudziem cilvēkiem viena no romantiskākajām lietām pasaulē šķiet brokastis gultā. Galu galā gultā pasniegtas brokastis simbolizē rūpes un mīļumu. Ar pankūkām sirds formā gan jāuzmanās – ja partneris nav liels romantiķis, tad viņam tas varētu šķist parāk daudz.

Foto: Pinterest
Foto: Pinterest

Romantiskie Netflix vakari

Daudziem pāriem visiemīļotākais randiņa pavadīšanas veids ir jaunāko filmu un seriālu skatīšanās Netflix. Kādēļ gan filmu vakaru nepārcelt jaunā un daudz romantiskākā līmenī? Uztaisiet savu mīlas buduāru no mājās esošajām segām, lampiņu virtenēm, pasūtiet gardu ēdienu vai pagatavojiet paši un nododieties filmu skatīšanai jaunā, daudz romantiskākā vidē.

Foto: Pinterest
Foto: Pinterest

Paslēptas mīlestības zīmītes

Mēs visi zinām to patīkamo sajūtu, kāda pārņem, kad mēteļa kabatā atrodam tur sen aizmirstu naudas banknoti. Tikpat un pat vēl patīkamākas sajūtas var pārņemt, kad visas dienas atradīsim mīlestības zīmītes no mīļotā. Tās var tikt paslēptas drēbju kabatās, somā, makā, pusdienu kastītē un citur, kur partneris mēdz ieskatīties.

Esiet romantiski un koķeti šajās zīmītēs, un jūs partnerī radīsiet neviltotu prieku.

Foto: KLAIDS LIELBIKSIS / Kāzu pakalpojumu sniedzēji
Foto: KLAIDS LIELBIKSIS / Kāzu pakalpojumu sniedzēji

Mazi laipnības darbiņi

Kā teicis dzejnieks Imants Ziedonis: “Un tādas lielas laimes nemaz nav. Ja jums to vēl, tad ziniet: tie ir nieki. Ir tikai tādas mazas laimītes. Ir tikai tādi mazi ikdienības prieki”. Tieši šīs mazās lietas jūsu partnerim var būt pati skaistākā un romantiskākā dāvana. Ja piecelsieties pirms partnera, ļaujot mīļotajam ilgāk pagulēt un viņa vietā izdarīsiet kādus viņa plānotos pienākumus, tas jūsu partnerim ļaus justies novērtētam un sagādās prieku visas dienas garumā.

Foto: ANNIJA VELDRE / http://www.annijaveldrephotography.com / / Kāzu pakalpojumu sniedzēji
Foto: ANNIJA VELDRE / www.annijaveldrephotography.com / Kāzu pakalpojumu sniedzēji

Mīlestības kuponi

Paštaisīti mīlestības kuponi daudziem pāriem šķiet viena no vērtīgākajām dāvanām Valentīna dienā un citos svētkos. Tie ir kuponi, kuros apsolāt savam partnerim, piemēram, masāžu, pikniku, romantisku randiņu, to, ka nomazgāsiet traukus un daudzas citas lietas. Visbiežāk dāvanas saņēmējs var šos kuponus izmantot sev vēlamā un ērtā laikā.

Šāda dāvana var atjaunot gan romantiku, gan attiecībām tik nepieciešamo dzirksti, un neapšaubāmi tā būs arī ļoti pārdomāta un personīga dāvana, ko mīļotais cilvēks visticamāk novērtēs.

Foto: ANNIJA VELDRE / http://www.annijaveldrephotography.com / Papīrlietas: AUCE TURKOVA / Kāzu pakalpojumu sniedzēji
Foto: ANNIJA VELDRE / www.annijaveldrephotography.com / Papīrlietas: AUCE TURKOVA / Kāzu pakalpojumu sniedzēji
FOTO: ANNIJA VELDRE, KLAIDS LIELBIKSIS, PINTEREST