Figura Line

Rūpīgi pārdomāta veselīga dzīvesveida koncepcija
Figura Line
Figura line

Masāžas studiju tīkls Figura Line piedāvā klientiem Latvijā radītu, rūpīgi pārdomātu veselīga dzīvesveida koncepciju. Tā ir patīkama un mājīga vide, kurā zinošu speciālistu uzraudzībā uz Latvijā ražota aparāta-trenažiera veiksiet limfas stimulācijas masāžu. Taču tas nav viss. Tiek piedāvāti arī bezmaksas uztura speciālista ieteikumi, dabīgi kosmētiskie līdzekļi celulīta samazināšanai un ādas uzlabošanai un ārstniecības augu preparāti organisma attīrīšanai.

Figura Line strādā ar vienu mērķi – palīdzēt klientiem dabīgā un veselīgā veidā sasniegt vislabākos rezultātus.

Stundu garās procedūras laikā Figura Line masāžas studijās visā Latvijā tiek stimulēta limfas plūsma visā ķermenī iedarbojoties uz muskulatūru. Šīs masāžas laikā notiek gan intensīva iedarbība uz limfātisko sistēmu, gan asinsriti, vienlaikus dedzinot kalorijas. Stimulējot limfas plūsmu, dabīgā un veselīgā veidā notiek organisma attīrīšanās process. Uzlabojas imunitāte, pazūd bezmiegs un galvassāpes, pieaug enerģija un uz dzīvi sākam raudzīties daudz pozitīvāk. Kā arī

Figura Line piedāvātā procedūra palīdz iegūt slaidākas ķermeņa aprises un ir iedarbīgs “ierocis” cīņā ar celulītu, kā arī padara stingrāku un tvirtāku ādu.

Figura Line speciālisti gaida jūs studijās visā Latvijā.

Lasi rakstu: PROJEKTA “KĀZAS DĀVANĀ” VIETA UN PERSONĪBAS – FIGURA LINE

Līgavām iesaka