SADERINĀŠANĀS GREDZENU TENDENCES

SADERINĀŠANĀS GREDZENU TENDENCES
Foto: Pinterest

Saderināšanās gredzeni bijuši aktuāli visos laikos, un katrs jauns gads līdzi nes arī jaunas tendences. Šķiet, daudzi topošie līgavaiņi jautā, kādu gredzenu vislabāk izvēlēties un kas šogad aktuāls saderināšanās gredzenu modē. LĪGAVĀM meklēja atbildes uz šiem jautājumiem.

 Dzeltenā zelta atgriešanās

Ja kādu laiku daudzi uzskatīja, ka dzeltenais zelts ir novecojis, un uzvaras gājienu piedzīvoja baltais zelts, tad šobrīd eksperti visā pasaulē lēš, ka dzeltenais zelts kļūs arvien populārāks saderināto vidū.

Tas tiek skaidrots arī ar to, ka laulībā stājas Z paaudzes jaunieši (dzimuši pēc 1995. gada), kam dzeltenais zelts patīk. Tāpat cilvēkiem ļoti svarīga ir ilgtspējība, tai skaitā, izmantot, piemēram, ģimenes zeltlietas, lai izkausētu un pagatavotu savu unikālo saderināšanās vai laulības gredzenu.

Foto: Pinterest
Foto: Pinterest

Gredzeni no rozā zelta

Rozā zelts gredzeniem piešķir īpaši romantisku noskaņu, pie tam tas piestāv visiem ādas krāsas toņiem, tādēļ arī šogad gredzeni no rozā zelta būs viena no aktualitātēm.

Foto: Pinterest
Foto: Pinterest

Unikāli gredzeni

Līgavas aizvien biežāk vēlas, lai saderināšanās gredzens būtu unikāls, atšķirīgs no citiem, personiskāks, kā vienkārši iegādāts zeltlietu veikalā. Patērētāji šogad lūkojas pēc gredzeniem ar stāstu. Aizvien svarīgāks kļūst ne tikai pats gredzens, bet arī tas, kas aiz tā stāv – uzņēmums, dizaineris un tas kādu stāstu viņi ar savu rotu palīdzību vēlas izstāstīt.

 • Tieši tādēļ aizvien iecienītāki šogad būs gredzeni ar unikālu formu dārgakmeņiem, tāpat tiks izmantoti dažādi dārgakmeņi vienā gredzenā, piemēram, pērle un dimants, kā arī mainīsies formas – īpaši aktuāli būs atvērtie gredzeni.

  Foto: Pinterest
  Foto: Pinterest
 • Aizvien populārāki kļūs gredzeni ar vairākiem akmeņiem, piemēram, tradicionālā viena dimanta vietā jaunie pāri izvēlēsies gredzenu ar pieciem mazākiem dārgākmeņiem, kas tādā gadījumā nosedz teju visu pirkstu.

  Foto: Pinterest
 • Tomēr nekur nepazudīs pieprasījums arī pēc saderināšanās gredzeniem ar dārgakmeni tā centrā, īpaši populāra būs bumbierveida dārgakmens forma.

  Foto: Pinterest
  Foto: Pinterest
 • Lai gan dimanti neapšaubāmi ir pirmais dārgakmens, kas daudziem ienāk prātā, domājot par saderināšanās gredzeniem, tomēr šogad īpašu popularitāti iegūs arī smaragds.

  Foto: Pinterest
  Foto: Pinterest

Minimālisms

Minimālisms saderināšanas gredzenos ir vēl viena no tendencēm, kas kļuvusi populāra pēdējo gadu laikā, un tas nemainīsies arī šogad. Juvelieri aizvien biežāk saņem lūgumus izgatavot gredzenus, kas atbilstu “mazāk ir vairāk” sajūtai. Šādi gredzeni piestāvēs tām līgavām, kas ikdienā neaizraujas ar rotaslietu valkāšanu vai arī nevēlas papildus uzmanību.

Foto: Pinterest
Foto: Pinterest

Gredzena apdrošināšana

Saderināšanās svarīgākais elements pavisam noteikti ir gredzens – paša līgavaiņa izvēlēts un lolots. Ja gredzens ir vērtīgs ne tikai emocionālā, bet arī mantiskā ziņā, tad vajadzētu padomāt par tā apdrošināšanu. Izrādās, arī tā ir viena no pēdējo gadu tendencēm – apdrošināt saderināšanās gredzenu.

Neapšaubāmi, jo vērtīgāks pats gredzens, jo lielāka vajadzība par to parūpēties, tādēļ nav pārsteigums par šādas tendences popularitāti.

Saderināšanās un laulības gredzenu piedāvājumu var atrast šeit: LAULĪBU GREDZENI
FOTO: PINTEREST