Wedding Planning by Aija Nagle

Kāzu organizēšana ir kā stāsts. Stāsts par jūsu īpašo dienu.
Wedding Planning by Aija Nagle
  • +371 25121989
    +371 2512****

Saistītie kāzu stāsti

Kāzu organizēšana ir kā stāsts – izlolots no sākuma līdz beigām. Stāsts par jūsu īpašo dienu, kuru radām ar lielu uzmanību un mīlestību. Esmu pārliecināta, ka ideāla kāzu diena sastāv no rūpīgi pārdomātām detaļām, kuras jums palīdzēšu apvienot, izmantojot savu pieredzi un daļiņu dvēseles.

Skaisti, aizkustinoši, ar skudriņām un prieka asarām – tā noris visas mūsu rīkotās kāzas. Šīs īpašības gan ir vienīgās, ar ko mūsu rīkotie svētki, ir līdzīgi viens otram.

Jau no pašas pirmās satikšanās reizes cenšos sajust, kādas vērtības vissvarīgākās ir tieši jums, lai atrastu ideālo veidu, kā realizēt visas vēlmes un idejas. Es vēlos, lai viss sagatavošanās process jums sniegtu gandarījumu un prieku.

Par savu galveno uzdevumu uzskatu precīzu plānošanu, koordinēšanu un visu svētku aspektu kontrolēšanu. Es strādāju tā, lai sagatavošanās svētkiem noritētu viegli un patīkami. Lai kāzu diena viesu atmiņās paliktu kā ideāls pasākums, kurā viņiem laimējies piedalīties. Esmu pārliecināta, ka visas lietas un notikumi jūsu svarīgākajā dzīves dienā ir vienlīdz svarīgi.

Līgavām iesaka