2020. gada pavasara/vasaras Rīgas modes nedēļas zvaigznes līgavām

2020. gada pavasara/vasaras Rīgas modes nedēļas zvaigznes līgavām
Foto: MARK LITVJAKOV

Bez ikdienā un svētku reizēs valkājamās modes, ikgadējā Rīgas modes nedēļā dizaineri ir piedāvājuši arī tērpus, idejas un iedvesmu nākamā gada līgavām.

Katya Katya London

Latvijas un pasaules romantiskāko līgavu iecienītais vietējais modes zīmols Katya Katya London šogad pārsteidza ar kapsulas kolekciju Silk by Katya Katya. Skates vietā demonstrēta performance kā inscenētas aizkulises un kolekcija, kas sastāvēja tikai no 5 kleitām un 5 topiņiem.

Šķietami mazais apģērbu piedāvātais skaits, patiesībā, demonstrēja cik universāli un daudzpusīgi šīs pāris lietas ir kombinējamas un cik jaudīgi viens krekliņš var izmainīt visa tēla un kleitas kopiespaidu. Vērtīga mācībstunda un tērpi, kuri vilina ar savu kvalitāti, izsmalcinātību, efektīgām detaļām, ēteriskumu un ārkārtēju sievišķību.

Amoralle

Iedvesmojoties no bezbailīgas mīlestības, kas spēj apstādināt laiku un liek cilvēkam justies piepildītam, buduāra, apakšveļas un vakartērpu zīmols Amoralle piedāvā tik atpazīstamos sievišķības un jutekliskuma kodus.

Dramatiski melnā, dzirkstoši izteiksmīgos un jutekliskos pasteļtoņos caurspīdīgs tills un mežģīnes, taktili patīkamais un smalkais samts, amizantas bantīšu, strausa spalvu detaļas – viss, lai kāzās, medusmēnesī vai ikdienā justos kā karaliene.