VANILLA CATERING

Pilns serviss banketa nodrošināšanai
VANILLA CATERING
  • +371 29902588
    +371 2990****

Vanilla Catering nodrošina augstas kvalitātes servisu par pieejamām izmaksām ikvienam. Mēs mīlam ēdienu un cilvēkus, mīlam sagādāt prieku un ar entuziasmu iesaistamies, lai noorganizētu jums neaizmirstamus svētkus. Mūsu banketu komandā atlasīti jomas profesionāļi – gan pavāri, kas pagatavos visgardāko maltīti, gan laipni un smaidīgi viesmīļi, kas jūsu dzīves svarīgos notikumus padarīs neaizmirstamus.

Mēs nodrošinam pilna servisa – ēdināšanu, izbraukuma banketa organizēšanu, atbilstoša līmeņa apkalpošanu. Mēs varam nodrošināt visu pasākumam nepieciešamo aprīkojumu  – galdi, trauki, galdauti un ēdienu pagatavošanas iekārtas u.c. aprīkojumu. Nodrošinam arī galdu noformēšanu atbilstoši jūsu vēlmēm, uzklāšanu un novākšanu.

Attīstot uzņēmumu mūsu augstākās prioritātes ir pilnveidoties, eksperimentēt ar iedvesmu, meklēt aizvien jaunus un veiksmīgākus risinājumums sajūtu un garšu radīšanai, kā arī sekojam klientu vēlmēm un gaumei, lai kur arī mēs būtu.

Jauna ēdiena atklājums sniedz vairāk cilvēciskas laimes- nekā jaunas zvaigznes atklāšana. /Žans Antelms Brijā-Savarēns/

Mēs radam garšīgus svētkus, īpašiem cilvēkiem – labāk, īpašāk, personiskāk un ikviena pelēka diena mums kopā var pārtapt par spilgtu varavīksni.
Uzraksti savas vēlmes un mēs zinam, ka spēsim tās īstenot.

Lai sapņi pārtop īstenībā!

 

Līgavām iesaka