VALTERA RESTORĀNS

Ekoloģiskas kāzu svinības ar terasi Vecrīgā
VALTERA RESTORĀNS

Valtera restorānu izveidoja šefpavārs Valters Zirdziņš. Divdesmit gadus strādājot šajā jomā viņš radīja nelielu restorānu rāmajā Miesnieku ielā Rīgas vecpilsētā. Bija stipra pārliecība par atbalstu mūsu valstī ražotajai un izaudzētajai pārtikai. Ēdiena filozofija mijās caur vietējo pārtiku un mūsdienīgu skatījumu par ēdiena garšu un dizainu.
Daudzu gadu gaitā Valteram un restorānam ir izveidojusies ļoti laba sadarbība ar Latvijas zemniekiem, zvejniekiem un citu interesantu produktu piegādātājiem. Jaunu un īpašu produktu piegādātāju meklējumi joprojām turpinās mūsu zemē, un tas ir ļoti aizraujošs process, kurā ieguldām ļoti daudz laika. Līdz ar to esam ļoti sezonāls restorāns ar 40 sēdvietām un trim atsevišķām mājīgām telpām. Restorāna ietilpība ir ap 25 personas vienā un 15 personas otrā telpā, atkarībā no sēdvietu izkārtojuma. Rīti pie mums paiet cepot svaigu maizi, kuļot sviestu, apstrādājot svaigās zivis un darot daudz citu darbu.
Ja jums kāzu svinībās ir vēlme pēc vietējiem produktiem, interesantām un gardām garšu kombinācijām, dzērieniem un laba servisa, piedāvājam arī aizbraukt un uzklāt šādu galdu jūsu izvēlētajā vietā. Ēdienkartes un piedāvājumus mēs izstrādājam pēc konkrētās sezonas, vēlmēm un attiecīgo produktu pieejamības.

Līgavām iesaka