TOMS ĀBELIS (oboja) & DJ GUSTAVITO

Obojas spēle jūsu kāzām piešķirs īpašu noskaņu un unikalitāti
TOMS ĀBELIS (oboja) & DJ GUSTAVITO
 • +371 28193395
  +371 2819****

Toms Ābelis (oboja)
Melodiski obojas solo vai unikāls duets ar DJ Gustavito

Toms piedāvā muzicēt dažādos kāzu dienas brīžos:

 • Ceremonijas laikā – baznīcā, dzimtsarakstu nodaļā vai brīvā dabā;
 • Viesu namā sagaidot viesus;
 • Visa vakara garumā;
 • Mičošanā un citos brīžos;
 • ĪPAŠA IESPĒJA – obojas duets ar DJ Gustavito (visas dienas garumā vai tikai ballītes laikā)!

Toms Ābelis obojas spēli apguvis gan Latvijā (Emīla Dārziņa mūzikas vidusskolā), gan ārzemēs. Sākotnēji darbojies vairākos orķestros, taču pēdējos gados mūzikas karjeru nostiprinājis kā solists. Latvijas klausītājiem mūziķis ir mazāk pazīstams, jo līdz šim lielākoties darbojies ārzemēs.
Sākotnēji mūziķis apguvis klasiskās mūzikas skaņdarbus, bet ar laiku sācis obojas spēli pielāgot arī citiem mūzikas žanriem, tostarp popmūzikai. Šī iezīme būtiski izceļ mūziķi starp citiem obojistiem, jo obojas instruments lielākoties tiek izmantots tikai klasiskās mūzikas atskaņošanai.
Obojists bieži uzstājas kāzu ceremonijās baznīcās, privātās viesībās un cita veida pasākumos. Toma spēju veidot kaverversijas un izjustas improvizācijas dažādām melodijām novērtē mūziķa augošais atbalstītāju loks.

Oboja ir ļoti līdzīgs instruments soprāna saksofonam, bet tas ir klasiskāks ar daudz melodiskāku skaņu. Oboja ir atzīta par vienu no sarežģītāk spēlējamiem instrumentiem, iespējams, tas ir viens no iemesliem kāpēc Latvijā nav daudz obojistu, kas piedāvātu savus pakalpojumus plašākai publikai. Obojas skaņas jūsu kāzu ceremoniju padarīs īpašu, unikālu un papildinās īpašās dienas emocijas.

Mūzikas stils ļoti daudzpusīgs, no klasiskās mūzikas līdz popmūzikai un aktuālākajiem hitiem. Pastāv iespēja pieaicināt arī citus mūziķus un DJ.

Standarta piedāvājumā spēlēts tiek ar fona mūziku. Ir sava aparatūra, kas nodrošina mūziku līdz 200 viesu lielai publikai. Iespēja arī spēlēt brīvā dabā, izmantojot ar baterijām darbināmu iekārtu.

DJ Gustavito & Toms Ābelis ir samērā jauns projekts, kas aizsācies ārpus Latvijas. Mūziķi īsā laikā guvuši pozitīvas atsauksmes ne tikai no Eiropas, bet arī Āzijas klausītājiem. 2018.gada sākumā duets iesildīja UB40 grupu Formula 1 trases stadionā Bahreinā (Bahrain International Circuit).

Īpašais piedāvājums – MŪZIKA VISAS DIENAS GARUMĀ AR DJ GUSTAVITO:

  • Mūzika ceremonijas laikā (baznīcā, dzimtsarakstu nodaļā, brīvā dabā vai viesu namā; mūziku nodrošina obojas spēle ar fona mūziku (klasiskā vai popmūzika pēc jūsu izvēles) ~30 minūtes);
  • Fona mūzika (sagaidot viesus viesu namā vai restorānā; mūziku nodrošina oboja; ~1 stunda);
  • Fona mūzika (mielasta laikā; mūziku nodrošina DJ no sagatavota playlista);
  • Vakara ballītes mūzika (DJ ar obojas piedalīšanos līdz piecu stundu garumam ar ārzemju un latviešu mūziku);
  • Obojas spēle atsevišķās kāzu dienas epizodēs, piemēram, mičošanas laikā (vienoties iepriekš).

Cena – 1000 EUR. (Katra nākamā stunda 100 EUR).

Cenā iekļauta aparatūra, kas nodrošina mūziku līdz 200 cilvēku plašai auditorijai. Iespējams nodrošināt arī aparatūru brīvā dabā (bez elektrības pieejamības).

DJ Gustavito ir viens no populārākajiem, pieredzējušākajiem un atraktīvākajiem dīdžejiem Latvijā, kurš izcili jūt publiku, jo ir guvis plašu pieredzi arī kā dažādu pasākumu vadītājs. Viņš ir vadījis vairākus šovus un bijis DJ radiostacijās (Capital FM, European Hit Radio) un televīzijā (TV24). Gandrīz 20 gadus darbojoties šai jomā DJ Gustavito strādājis ar dažādiem mūzikas stiliem – RnB, HipHop, House, Club, Electro, Twerk, Trap, Dubstep, kā arī citiem. Kopš 2002. gada viņš Latvijā bija zināms kā kluba Nautilus dīdžejs, bet kopš 2006.gada līdz šim brīdim viņš ir vadošais dīdžejs klubā CoyoteFly. Ar saviem koncertiem DJ Gustavito ir uzstājies daudzos pasākumos, klubos un festivālos ne tikai Latvijā, bet arī tādās valstīs kā ASV, Taizeme, Dubaija, Francija, Bahreina, Spānija, Malta, Lielbritānija, Vācija, Somija, Krievija, Baltkrievija un Baltijas valstis. DJ Gustavito ir arī biedrs šādās organizācijās – The Mix Syndicate (International Association of DJs), Mele Emipire Night Out Show, Bumsquad DJz.

No pasaules līmeņa māksliniekiem DJ Gustavito ir iesildījis Xzibit, EVE, Onyx, Ja Rule, Skrillex, Fatman Scoop, Sak Noel, B.O.B, Lloyd, Red Foo, Timati, Barbara Tucker un daudzus citus.

Video:

Līgavām iesaka