TELTS UZ NOMU

Jūsu svinību teltis un inventāra noma lieliskiem svētkiem
TELTS UZ NOMU

Telts uz nomu ir strauji augošs ģimenes uzņēmums. Mēs paši vadām un organizējam visus uzņēmuma darbus. Mēs pilnībā apzināmies reputācijas un ieteikuma spēku, kurš mūsdienās ir, kā garants veiksmīgai uzņēmējdarbībai. Reti kurā biznesā, kā pasākuma organizēšanas sektorā, ir nepieciešama liela uzticēšanās un drošība, lai pasākums izdotos…

Mēs apzināmies to, ka uz kādu brīdi klients ir atkarīgs no kāda, kas organizē vai nodrošina pasākuma gaitu. Tādēļ mēs, kā pasākuma aprīkojuma nodrošināšanas uzņēmums, vienmēr ar lielu atbildību un rūpību pieejam pie klienta pasūtījuma. Svarīgi, lai tas tiktu piegādāts laikā, atbildīgi samontēts un klients būtu apmierināts. Mūsu veiksme nāk no mūsu klienta veiksmes. Ja klients ir apmierināts ar mūsu darbu, mēs esam apmierināti ar savu veikumu. Uzticība un drošība mūsu laikos ir svarīgs aspekts, tādēļ to mēs liekam, kā prioritāti.

Klientam vēlamies piedāvāt palīdzību un aprīkojumus, lai pasākums būtu vissnevainojamākajā kārtībā. Aprīkojumi, ko piedāvājam pieder mums pašiem, tādēļ pret to izturamies saudzīgi un atbildīgi. Kā arī pret klienta īpašumu un vēlmēm izturamies ar cieņu un rūpību. Par cik viss aprīkojums ir mūsu pašu, mēs spējam nodrošināt ar viss labāko servisu un konkurētspējīgu cenu.

Ar lielu prieku sadarbosimies ar jums un vienmēr esam atvērti dažādiem risinājumiem. Centīsimies palīdzēt ar visu jums interesējošo informāciju un pakalpojumiem. Sākot ar telts nomu kāzām, beidzot ar nojumi jūsu dārza svētkiem. Kā arī nodrošināsim mazākos ģimenes locekļus ar kārtīgu izklaidi mūsu piepūšamajās atrakcijās.

Līgavām iesaka