Restorāns Prospekts 55 & Tinto vīna veikals

Viegli, nepiespiesti, mājīgi un ar atmiņā paliekošu pēcgaršu!
Restorāns Prospekts 55 & Tinto vīna veikals

Restorāns Prospekts 55 un Tinto vīna veikals vienuviet – Asaru prospektā 57, Vaivaros, Jūrmalā.

Restorāns Prospekts 55 atrodas Jūrmalas klusajā daļā – Vaivaros. Plašajā terasē jūtama un dzirdama jūra, jo tā no mums ir pāris minūšu gājienā.

Prospekts55 ir restorāns, kur ļauties nesteidzīgai maltītei, mājīgai atmosfērai un viesmīlīgai apkalpošanai vai jaukām ģimenes svinībām, kuras var realizēt lielajā svinību teltī, kas veidota kā terases turpinājums pie jūras zaļajā pļavā.

Katram mājās ir savs vīna plaukts, taču mums ir savs vīna veikals, kas ļauj doties vispasaules ceļojumā un rast sev tīkamākās vai dzirkstošākās garšas. Tinto vīna veikals, kas izsenis slavens ar savu plašo un reto vīnu piedāvājumu, tagad priecē arī jūrmalniekus. Īpaši uzsverams, ka lielākā daļa vīnu ir iekļauta plašajā vīnu kartē un viesi var nobaudīt arī īpašākus, retus vīnus, jo tiek lieota Coravin sistēma.

Prospektā 55 viesiem ir iespēja baudīt ne tikai lielisku Latvijas – Vidusjūras virtuvi, bet arī burvīgos konditoru radītos desertus un kūkas. Mūsu pavāru gatavotos ēdienus īpašākus padara pašu kūpinātas zivis, gaļa un Latvijas zemnieku audzētie dārzeņi.

Īsta Vidusjūras virtuve nav iedomājama bez iecienītas picas un pastas. “Prospekts 55” īstie itāļu picas milti mūsu picas padara neaizmirstami vieglas un garšām bagātīgas. Pastas un ravioli mīkla tiek gatavota svaiga katru dienu un papildināta ar bagātīgiem garšaugiem, eksperimentējot ar biešu sulu, ķirbju ekstraktu, lai izceltu Latvijas sezonālās garšas. Atliek tikai nākt un nobaudīt!

Mūsu restorāna apmeklējums ir labs sākums jebkuram notikumam.

Līgavām iesaka