PIENA MUIŽA

Smalkas kāzu svinības
PIENA MUIŽA
Viesu skaits: 250
Guļvietu skaits: 115
Līdz Rīgai/km: 157

Saistītie kāzu stāsti

Svinības muižā:

Piena muižas greznajās zālēs kāzu galdus klājam svinībām līdz 80 cilvēkiem, bet, ja izvēlaties *zviedru* pašapkalpošanās galda klājumu, tad – līdz pat 250 cilvēkiem. Kāzām šaurā lokā aicinām izmantot atsevišķas zāles. Ja vēlaties svinīgā un harmoniskā gaisotnē dot jāvārda solījumu – aicinām rīkot laulību ceremoniju kādā no muižas zālēm vai muižas plašajā dārzā, izvēloties sev tīkamāko vietu.

Smalkas svinības Baronstaļļos:

Baronstaļļi – tā ir lielā svinību māja. Te savus viesus varēsiet pārsteigt ar orģinalitāti un plašo telpu pielāgot savam radošumam. Baronstaļļi – tas ir iespaidīgi – 300 kv/m. Iespējams visdažādākais galdu klājums un visromantiskākā un jautrākā balle! Piena muižas ļaudis neskoposies ar priekšlikumiem!

Diena pirms kāzām:

Lai līgava piedzīvotu visskaistāko dienu un līgavainis būtu no visiem organizēšanas kreņķiem brīvs, aicinām jauno pāri jau dienu pirms lielā notikuma palikt Piena muižā – Barona fon Mēdema numuriņā, dāvanā saņemot vannu peldi Tikai TU un ES! Izvēlieties sev tīkamāko no SPA rituāliem, un mēs jūs palutināsim! Rožu krodziņā gādāsim, par romantiskām vakariņām sveču gaismā!

Nakšņošana jaunlaulātajiem:

Mēs zinām, ka jaunais pāris savās kāzās lidinās metru virs zemes un šo attālumu līdz realitātei vēlamies tikai palielināt, tāpēc lutināsim viņus pēļos barona fon Mēdema numuriņā. Pēc jūsu vēlmes, izrotāsim to ar rožu ziediem un nākošajā rītā numuriņā pasniegsim brokastis.

Nakšņošana viesiem:

Piena muižas kompleksā var nakšņot līdz 115 cilvēkiem. Kungu mājā ir 14 divvietīgi numuriņi, Muzeja mājā ir 9 divvietīgi numuriņi, Kungu mājas mansardā varam izvietot matračus līdz 50 cilvēkiem, kā arī numuriņos iespējams ievietot papildvietas.

Kāzu mielasts:

Piena muiža no tiesas lepojas ar pavāriem, kas vienlīdz profesionāli vienkāršas maltītes pārvērš par svētkiem un baronu cienīgus kārumus gatavo no vienkāršiem produktiem. Atkarībā no jūsu vēlmēm, kāzu mielasts tiek plānots sadarbībā ar muižas pavāriem, kāzu rīkotājiem, vedējiem un muižas vadību.

Vedējiem:

Senatnīgi romantisks un jestrs pasākums jaunajam pārim – Jaunā pāra izdarības JAUNSAIMNIEKI. Tā ir praktisku zināšanu iegūšana jaunās kopdzīves veiksmīgai uzsākšanai. Priekšā neteiksim, pārsteigumu nesabojāsim. Ieskatu un aptuvenu informāciju lasiet piedāvājumā. Pasākums JAUNSAIMNIEKI var kalpot arī kā pieturvieta garām braucošajiem kāziniekiem. Jā, mums ir viena pusraibaļa, ko liksim slaukt!

Rožu dārza un ābeļu dārza stādīšana:

Lai iemūžinātu jūsu dienu, mēs piedāvājam iestādīt rožu krūmu vai ābelīti muižas dārzā. Atbrauciet ar savu stādu vai palūdziet to sagādāt mums! Muižas dārzu zinātāji ieteiks arī vēlamās šķirnes. Var arī ierakt zemē kādu piemiņas velti, ko pēc gada vai desmit izrakt un apskatīt.

Medusmēnesis:

Romantiku, kas virmo gaisā, jāsaglabā pēc iespējas ilgāk, tāpēc piedāvājam jaunajam pārim baudīt atpūtu Piena muižā, izmantojot kādu no aktuālajiem piedāvājumiem un SPA rituāliem. Uzrādot laulību reģistrācijas apliecību un rezervējot Piena muižā Barona fon Medema numuriņu, dāvanā saņemsiet Piena vannas peldi Tikai Tu un Es vēl nedēļu pēc kāzu dienas! Izbaudiet Melnās akmens pirts rituālu ar pirtnieku vai lutināšanos Lauku SPA mājā!

Līgavām iesaka