LĪGA BANGA

Kāzu kleitu un vakarkleitu dizainere
LĪGA BANGA

7. LīgaBangaļogo-01 (1)

“Man ļoti patīk radīt kleitas. Un kāzu kleita ir arī kleita, tikai īpašāka par citām. Kāzu kleitai jābūt īpaši atbilstošai valkātājas būtībai. Kleitai jābūt kā līgavas otrai ādai, kura izceļ valkātāju, nevis otrādi. Man kāzu kleitu radīšana ir īpašs, ļoti sievišķīgs, radošs un intīms process. Pie manis kleitas pasūta sievietes, kas zina manu stilu un darbus. Tas ir darbs, kas apvieno jaunās līgavas izsapņoto kleitu un manu tērpa redzējumu. Pat tad, kad skice ir gatava un audumi iegādāti, kleita darba procesā it kā piedzimst no jauna. Audums un konkrētā cilvēka būtība nosaka kleitas gatavo izskatu. Katra kleita ir radīta ar mīlestību un ir unikāla. Topošās līgavas sajūsma par rezultātu mani iedvesmo. Katru reizi es radu tērpu it kā sev”, tā Līga.

Modes dizainere Līga Banga beigusi Latvijas Mākslas akadēmiju modes dizaina nodaļu. Viņa ir vairāku starptautisko modes dizaina konkursu uzvarētāja. Šobrīd strādā pie zīmola LĪGA BANGA attīstības.

Zīmols tic, ka pašrefleksija un godīgums pret sevi ir universāla nepieciešamība spēcīgai personībai. Lakoniskas, mazliet netradicionālas formas un minimālistiski izteiksmes līdzekļi ir tie, ar kuriem panākt maksimāli spēcīgāko efektu.

Līgavām iesaka