Latvia Tours

Romantika pasaules skaistākajās vietās
Latvia Tours

Kāzu plānā veicamie uzdevumi šķiet bezgalīgi un jūs vēl neesat domājuši, kur doties medusmēnesī?

Club_Med_logo

Neuztraucieties, Club Med kūrortos viss jau būs izplānots – gan romantiska nakšņošana slavenu interjeristu dizainētos numuros, bungalo vai kotedžās, gardēžu cienīgas maltītes un lieliska brīvā laika pavadīšana kūrortpilsētā, kopīgi baudot aktīvo atpūtu uz zemes, ūdenī vai gaisā. Nekas tā pāri nesatuvina, kā kopīgi hobiji vai jaunu prasmju apgūšana. Iedomājieties, jūs kopā iemācīsieties spēlēt golfu vai tenisu, pārvarēsiet bailes cirka trapecē vai gūsiet adrenalīnu, snorkelējot, kāpjot kalnos vai dodoties džungļos!

Savukārt, vakarus jūs varēsiet baudīt romantiskā divvientulībā vai apmeklējot kūrortā rīkotos koncertus, priekšnesumus un šovus. Un tas viss jau iekļauts cenā – pat aktīvās atpūtas aprīkojums un profesionālu instruktoru apmācības. Arī dzeramnaudas šeit izsniegt nav pieņemts.

Ja svinēt mīlestības svētkus, tad pasaules skaistākajās vietās. Un Club Med kūrortiem ir ko piedāvāt! Tuvu vai tālu, sniegotos kalnos vai krāšņās pludmalēs – tas ir jūsu medusmēnesis, jūsu izvēle! Par pārējo parūpēsies Club Med profesionāļi.

 

Līgavām iesaka