Kristiāna Gavare

Skaistām kāzu filmām
Kristiāna Gavare
 • +371 26350712
  +371 2635****

Ļoti novērtēju katru pāri, kurš man uzticas un esmu sajūsmā par iespēju būt ar jums tik svarīgā dienā!

Esmu atvērta visam, kas dienas gaitā notiek un cenšos to iemūžināt pēc iespējas dabiskāk un nepiespiestāk, neatgādinot par nemitīgu kameras klātbūtni. Taču pavisam noteikti nekautrēšos palūgt jūs abus piestāt un nofilmēties arī kādā īpaši skaistā ainavā, kad laiks atļauj vai nointervēt viesus, lai atmiņas par kāzu dienu saglabātos vēl spilgtākas.

Piedāvāju dažādus video komplektus un iespējas tos pielāgot tieši savam sapnim un redzējumam par kāzu filmu. Un, protams, tikšanos pirms lielās dienas, lai iepazītos un pārrunātu visu, kas lielajā dienā gaidāms, kas jums patīk, kas nē, ko noteikti gribās redzēt (un dzirdēt) video un kā to realizēt.

Katru kāzu filmu montēju ar lielu rūpību, izceļot katra pāra unikālo noskaņu un gaumi, izvēloties pašus skaistākos un sirsnīgākos mirkļus. Galu galā – tieši jūs paši esat šī kāzu stāsta esence.

Raksti un tiekamies uz tējas vai kafijas tasi!

Ko par video domā paši pāri:

 • Wow, tu esi profiņš! Mēs esam ļoti pateicīgi tev par tik labi padarīto darbu!!! Un atsevišķais paldies par noņemto lapiņu no manas kleitas tik atbildīgajā momentā! Mēs tev novēlam, lai tev visā veicās, un nekad neatmet šo darbu, tev tik labi sanāk
  Prieks bija tevi iepazīt!

   – Greta & Vjačeslavs
 • Paldies, Kristiāna! Katru reizi, kad redzu mūsu video gribas tev teikt paldies par to, ka biji ar mums kopā kāzu dienā un par tavu lielisko darbu!
   – Madara & Mārtiņš

 

Līgavām iesaka