KRIŠJĀNIS BERĶIS UN ELĪNA GEIDA

Improvizatori, kāzu rīkotāji un vadītāji
KRIŠJĀNIS BERĶIS UN ELĪNA GEIDA
  • +371 28719888
    +371 2871****
    +371 25421133
    +371 2542****

Saistītie kāzu stāsti

Rīgas Improvizācijas teātrī iegūtais aktiera un improvizatora rūdījums ļauj Krišjānim un Elīnai ietērpt kāzas brīvā atmosfērā ar smalku humoru un elegantām vārdu spēlēm.

Balonu, avīžu, iedzeršanas, viesu izģērbšanās spēļu vietā Krišjānis un Elīna dod priekšroku jautrai improvizācijai ar kāzu viesiem un jauno pāri. Kāzas vienmēr izdodas īpašas, jo improvizācijas šarms ļauj izpausties viesu radošumam, tāpat dedzīgi aizrauj tos, kuri vēlas labāk pavērot visu notiekošo no malas.

Jauno pāru atsauksmes

Tiekoties ar Krišjāni un Elīnu pirmo reizi, mēs uzreiz sapratām, ka esam uz viena viļņa. Mēs negribējām tipiskas kāzas ar ierastajām spēlēm un jau no galvas zināma scenārija. Mūsu vēlmes K&E uzreiz saprata un negaidot spēja mums piedāvāt ne vienu vien oriģinālu atrakciju, no kurām atlika tikai izvēlēties.

K&E teicami tika galā ar to, ka mūsu ģimenes nebija savstarpēji labi pazīstamas un īsā laikā spēja izveidot vienotības sajūtu – tas mums bija ļoti svarīgi. Visas atrakcijas, kas tika piedāvātas kāzu viesiem bija orientētas gan uz jauno pāri, gan viesiem – līdz ar to maksimāli visi viesi tika iesaistīti un viens otru spēja labāk iepazīt un arī kārtīgi izsmieties, jo viss notika tā viegli, sirsnīgi, nepiespiesti un jautri.

Noteikti vēlamies izcelt to, ka K&E spēj ātri reaģēt un savākties  dažādās situācijās, jo īsi pirms pusnakts mēs sapratām, ka vedēji mūs nav gatavi mičot – tā nu vadītāji improvizēja un novadīja mičošanu pat negatavojušies! Mēs noteikti iesakām K&E kā kāzu vadītājus, jo jūs sagaidīs profesionāla pieeja jūsu īpašajai dienai.

/Aija un Henrijs/

Elīna un Krišjānis patiesi spēja noorganizēt superīgāko kāzu vakaru kā mums, tā viesiem, viss bija tā kā mēs vēlējāmies, patiesībā pat labāk! Mums patika, ka tika ņemtas vērā mūsu vēlmes. Mēs vēlējāmies netradicionālu, neuzspiestu, bet izklaidējošu un ar humoru piesātinātu vakara izklaidējošo daļu. Un to arī saņēmām! Protams, vakara kulminācija bija improvizētā etīde par mūsu iepazīšanos! Tā bija tik superīga un tieši tik smieklīga kā mums patīk! Vēl tagad, kad skatāmies mazo video par etīdi mūs pārņem prieks un foršas atmiņas. Paldies, ka padarījāt mūsu svētkus vēl īpašākus un pozitīvākus! Mēs patiesi esam laimīgi, ka bijāt mūsu kāzu vadītāji! Mēs noteikti iesakām Elīnu un Krišjāni kā kāzu vadītājus, ja gribat aizraujošu un neparastu kāzu vakaru, jauku un pozitīvu cilvēku pavadībā.

/Liene un Edijs/

Mēs ar vīru varam pateikt tikai to labāko par Elīnu un Krišjāni. Uzreiz pirmajā tikšanās reizē sapratu, ka ir klikšķis, sakrita humora izjūta, skatījumu uz aktivitātēm, cena ļoti patīkama. Pēc kāzām to tik dzirdēju, cik lieliski mums bija vakara vadītāji, protams, arī par pārējiem bija komplimenti, bet par E&K tik tiešām visi bija sajūsmā!

Visa vakara garumā bija sajūta, ka esam vienā lielā jautrā draugu lokā, nebija tās tipiskās formālās uzrunas (vismaz mēs tā nevēlējāmies), likās ka E&K ir mūsu draugi, kurus zinām jau desmitiem gadu, ļoti viegli sastrādāties, sarunāties un jautri kopā pavadīt laiku! Lieliski cilvēki!

/Liene un Jānis/

 

Līgavām iesaka