KOYA

Mūsdienīgs restorāns pilsētas centrā Daugavas krastā
KOYA

Saistītie kāzu stāsti

KOYA ir mūsdienīgs restorāns ar brīvu un nepiespiestu atmosfēru industriālajā un radošajā Andrejsalā, kas izvietots pašā Daugavas krastā ar skatu uz ostu un Pārdaugavu, un, kuru iemīļojuši nu jau vairāki jaunie pāri kā svinību vietu savam lielajam notikumam. Tā ir vieta, kur aizplūst domām un aizķerties skatienam. Vieta, kur romantiku un īpašu noskaņu svinībām piešķir maģiskie saulrieti, kas spoguļojas Daugavā. Vasaras sezonā izcils papildinājums ir arī āra terase, kura bieži tiek izmantota kā ceremoniju, lounge vai fotografēšanās vieta.

Restorāns ir izbūvēts vecās ostas tehniskās celtnes pārpalikumos, kas pārveidots par laikmetīgu vietu ar unikālu dizainu, saglabājot vieglumu, gaišumu un plašumu. Kāzu rīkotāji un dekorētāji atzīst, ka KOYA interjers ir ļoti pateicīgs dekorācijām – jau ar nelielām ziedu kompozīcijām var rast svinīgu noskaņu, bet, ja gribas ko krāšņāku, vide ir ļoti pateicīga, lai to pilnībā mainītu un radītu sev tīkamo atmosfēru.

KOYA šefpavārs Pāvels Skopa ar savu radošo komandu piedāvā izcilu, pasaules valstu iedvesmotu ēdienkarti, ko iespējams sagatavot individuāli, atbilstoši jaunā pāra vēlmēm. Parasti tiek izvēlēta četru kārtu ēdienkarte, tādejādi nodrošinot pilnvērtīgas svinības visa vakara un nakts garumā. Tāpat arī pieejama plaša kokteiļu, vīna un bāra karte – KOYA bāra entuziasti noteikti parūpēsies par īpašiem kokteiļiem ar oriģinālu noformējumu.

Kā parasti uzsver kāzu viesi, liela pievienotā vērtība ir restorāna atrašanās vieta – pats pilsētas centrs, taču diezgan klusa vide, kur ainavā paveras ūdens un garām slīdošie kuģi un jahtas. Viesu skaits kāzu svinībām KOYA parasti ir no 30 līdz 80 personām ziemas sezonā, bet vasaras sezonā līdz 150 personām, tādejādi nodrošinot iespēju brīvai atmosfērai, dzīvajai mūzikai, kā arī vietai dejām.

Viegli, brīvi, nepiespiesti, bet tajā pašā laikā ar odziņu un savu šarmu – tieši tādas ir kāzu svinības restorānā KOYA.

Līgavām iesaka