Janelsina Bridal Designs

Skaistuma radīšana - no skices līdz gatavam tērpam.
Janelsina Bridal Designs

Saistītie kāzu stāsti

Ja tu nāc ar stāstu, kādu iztēlojies savu īpašo dienu, kleita būs daļa no stāsta, tai jābūt daļai no tevis, bet pirmajā vietā esi tu pati. Gandrīz katrai līgavai ir kāda vīzija par to, kā viņa vēlas izskatīties kāzu dienā. Kādai ir sapnis būt kā gaisīgai meža fejai, citai – elegantai dāmai, bet varbūt vēlies baudīt traku kāzu ceļoumu uz motocikla vai hipiju karavānā? Un krāsas – baltie, pūdera, zili zaļie, pelēkie, batika vai ziedu ornaments, viss, ko vēlies, jo kādēļ gan ne? Katram arī piestāv kas cits, nudien, jo katrs mēs esam neatkārtojami savā būtībā, un katra stāsts ir unikāls.

Ļoti priecājos par katru “savu” līgavu, iespēju piedalīties nozīmīgo notikumu tapšanas procesā. Radīt skaisto – tas ir mans aicinājums. Sapņu darbs, kuru grūti nosaukt par “darbu”. Satikt laimīgus, iemīlējušos cilvēkus ir ļoti iedvesmojoši. Kā savu uzdevumu uzskatu ne tikai realizēt līgavas sapni par īpašo kleitu, bet rūpēties arī par to, lai šī skaistuma radīšana paliek ar patīkamām atmiņām. Strādāju kā mākslinieks, kleitas tapšanas gaitā pievēršot uzmanību niansēm un esot gatavībā arī papildināt sākotnējo ieceri, vislabākajam gala rezultātam.

Ieva Janelsiņa – Briede absolvējusi Latvijas Mākslas Akadēmijas Modes dizaina nodaļu, iegūstot maģistra grādu mākslās. Zināšanas papildinātas Istituto Marangoni Itālijā. Nodarbojas arī ar glezniecību un dažādiem rokdarbiem, kas paplašina iespējas izpausties arī radot tērpus ar pievienotu māksliniecisko vērtību.

Līgavām iesaka