GOLDTIME

Juvelierizstrādājumu un pulksteņu veikals
GOLDTIME

GOLDTIME ir juvelierizstrādājumu un pulksteņu veikals, kas piedāvā plašu augstas kvalitātes juvelierizstrādājumu un pulksteņu klāstu, gan no pasules slaveniem modes zīmoliem, gan no klasiskā piedāvājuma.

Lai kāzas padarītu par īpašu un atmiņā paliekošu dienu, mēs piedāvājam arī plašu laulības un saderināšanās gredzenu klāstu. GOLDTIME veikalā atradīsiet gan klasiskus , gan modernus laulības gredzenus, bet ja vēlaties unikālus un personalizētus gredzenus , kas radīti tieši jums – piedavāsim iespēju  pasūtīt gredzenus pie mūsu partenriem – lauības gredzenu ražotājiem Rauschmayer.

Rauschmayer ir vācu  juvelierizstrādajumu ražotājs, kurš specializējas laulības gredzenu veidošanā. Piedāvajot augstu kvalitāti un pieredzi jau 50 gadu garumā, ko vēlamies piedāvāt jums – jaunie pāri, draugi un mīlētāji, kuriem laulības gredzeni ir mīlestības un kopīgas dzīves simbols.

Zinot cik grūti ir izvēleties no tūkstošiem modeļu, kas pieejami Rauschmayer klāstā, iesakām jums apmeklēt Rauschmayer mājas lapu šeit un radīt savus milestības simbolus .

Mūsu profesionālais un pretimnākošais personāls ir vienmēr gatavs sniegt jums padomu un palīdzēs  izvēlēties piemērotu risinājumu īpašajai dienai. Tāpat veikalā ir iespējams pielaikot arī paraugus no populārākajām Raschmayer kolekcijām un veikt pasūtījumus.

GOLDTIME liek Tev mirdzēt!

 

Līgavām iesaka