PROJEKTA “KĀZAS DĀVANĀ” VIETA – RĪGAS BĀRDDZINIS

PROJEKTA
Foto KRISTĪNE GRĪNVALDE

Kādam bārddziņa profesija var saistīties vienīgi ar skūšanas pakalpojumu sniegšanu, tomēr tradicionāli šis arods ietver sevī plašāku pakalpojumu klāstu. Mūsdienu izpratnē bārddzinis ir frizieris, kurš piedāvā matu griešanas un sakārtošanas, bārdas korekcijas un skūšanas pakalpojumus tieši vīriešiem, tradicionālā izpratnē bārddziņa pakalpojumi tiek sniegti tam speciāli iekārtotās vīriešu frizētavās.

Foto KRISTĪNE GRĪNVALDE
Foto KRISTĪNE GRĪNVALDE

Tieši šāda speciāli izveidota vīriešu frizētava jeb kā to mīl dēvēt tās klienti – salons kungiem, ar nosaukumu Rīgas Bārddzinis atrodas pašā Rīgas centrā vēsturiskajā Berga Bazārā kvartālā. Ne par velti Rīgas Bārddzini tā klienti dēvē par salonu kungiem nevis vīriešu frizētavu, jo tikai šeit citur ierasto rotaļīgo vidi pilnībā pārņem salona Rīgas Bārddzinis autentiskā un elegantā telpa un Berga Bazāra šarms.

Salona Rīgas Bārddzinis īpašnieki ir Kārlis Zemgalietis, Krišjānis Kravis un Rūdolfs Spots.

Foto KRISTĪNE GRĪNVALDE
Foto KRISTĪNE GRĪNVALDE

Kā stāsta salona Rīgas Bārddzinis līdzīpašnieks un vecākais meistars Kārlis Zemgalietis: “Mūsu salons var lepoties ar nobriedušāku klientūru. Tā ir vide galvenokārt, ienākot uzreiz var saprast, ka tā nav rotaļīga un stilīga frizētava, bet gan profesionāla vieta. Runa nav par interjeru, bet par attieksmi pret klientu un regulārajām apmācībām, ko saņem darbinieki. Aktīvi viesojamies dažādās pasaules vietās, lai iegūtu apmācības”, un viņam ir taisnība, jo tā vide, ko sniedz Berga Bazāra kvartāls un Rīgas Bārddzinis interjers ir unikāla, tomēr pati svarīgākā ir pakalpojuma kvalitāte.

Neatņemama salona Rīgas Bārddzinis daļa ir tajā izvietotajam kosmētikas, parfimērijas un skūšanās aksesuāru veikalam, kas salonam piešķir noteiktu šarmu un funkcionalitāti. Tas ir plašs nišas produktu piedāvājums, kas veidots speciāli kungiem.

Foto KRISTĪNE GRĪNVALDE
Foto KRISTĪNE GRĪNVALDE

Par veikala sortimentu atbildīgs ir otrs salona Rīgas Bārddzinis līdzīpašnieks Rūdolfs Spots: “Jau kopš vairākus gadus atpakaļ aizsāku Latvijā šo biznesu, atverot specializētu skūšanās piederumu veikalu Spots Miesnieku ielā 14, Rīgā, kas tagad jau no šādas šauras nišas ir izaudzis, vienmēr zināju, ka mana biznesa neatņemama sastāvdaļa ir arī nopietna tradicionāla frizētava kungiem, tomēr joma ir specifiska un tajā ir nepieciešami zinoši partneri, kādus man negaidīti izdevās satikt vien krietni vēlāk – Kārli un Krišjāni, ar kuriem kopā atvērām salonu Rīgas Bārddzinis. Nenācās ilgi gaidīt un, pateicoties mūsu meistaru profesionalitātei, šobrīd Rīgā esam labākie. Noteikti ne skaļākie, bet viennozīmīgi labākie – vieta tiem kungiem, kas par mums uzzin no savu draugu ieteikumiem, tā arī strādājam.”

Foto KRISTĪNE GRĪNVALDE
Foto KRISTĪNE GRĪNVALDE

Salonam piemīt ne vien profesionāli meistari, unikāla vide un autentisks interjers, bet arī drosmīgs nosaukums, par ko vairāk mums pastāstīs trešais salona Rīgas Bārddzinis līdzīpašnieks Krišjānis Kravis: “Mēs nebaidījāmies ne mirkli mūsu salona nosaukumā uzreiz ietver divas fundamentālas lietas – pilsētu, ko pārstāvam un arodu. Zinājām, ka tā ir liela atbildība, tomēr pret to attiecāmies ar cieņu. Rīgas Bārddzinis tas ir izejas punkts profesijas atdzimšanai Latvijā, mēs cenšamies šo līmeni pacelt un mums tas izdodas. Nākotnē salons paredz saglabāt savu unikalitāti, turpināt mācīties un attīstīt pakalpojumus. Šobrīd tā noteikti nav biznesa iecere, ko attīstīt par ķēdi un masu produktu. Ja mūs šāda iecere ieinteresēs, tad noteikti radīsim jaunu un jautru zīmolu šim mērķim.”

Foto KRISTĪNE GRĪNVALDE
Foto KRISTĪNE GRĪNVALDE

Salons Rīgas Bārddzinis aicina visus interesentus pieteikties uz vizīti vai tas būtu matu griezums, vai bārdas korekcija, mūsu meistari noteikti priecāsies tevi satikt. Tālrunis pierakstiem: 25344435; www.facebook.com/rigasbarddzinis

Foto KRISTĪNE GRĪNVALDE
Foto KRISTĪNE GRĪNVALDE

Skati Rīgas Bārddzinis profilu šeitRīgas Bārddzinis kāzu skaistumkopšana vīriešiem