EXPERIMENTO

Kāzu mūzika
EXPERIMENTO
  • +37126121266
    +3712612****

Experimento dibinātājs ir mūziķis, diskžokejs un producents Kārlis Bramanis, kas 20 gadu laikā ir ieguvis plašu multimākslinieka pieredzi, piedaloties dažādos korporatīvajos pasākumos, un pierādījis, ka ir atbildīgs un radošs profesionālis.

 

DJ CARLO

“Laba mūzika ir valoda bez vārdiem, tā runā emocijās un ir burvju atslēga lieliskam pasākumam.”

6_DJ3

Neatņemama pasākuma sastāvdaļa ir kvalitatīvs mūzikas nodrošinājums. Karjeras laikā DJ Carlo ir izveidojis plašu mūzikas ierakstu kolekciju vinila, kompaktdisku un digitālā formātā no klasiskā džeza, rokenrola, svinga, disko, latino, regeja, dažādu pasaules tautu mūzikas, indīroka un hausmūzikas līdz pat dabstepa un Drum and bass mūzikas stiliem.

Šo gadu laikā DJ Carlo ir uzstājies ievērojamākajos izklaides sarīkojumos Latvijā, piemēram, Cabare, Baltic Beach Party, Positivus, Piena festivālā, Abgunstes muižas svētkos, un izklaidējis lielākos Latvijas uzņēmumus: Statoil, Diena, LMT, Rimi, Latvenergo, Latvijas gāze, Amoralle, Aldaris un daudzus citus.

Untitled-1

Paralēli korporatīvajiem pasākumiem DJ Carlo ir ieguvis lielu popularitāti Latvijas bāru/klubu dzīvē: Cuba Cafe, B bārā, Pulkvedim neviens neraksta, Coyote Fly, Omas briljantā, Pienā u. c.

DJ Carlo ir uzstājies kopā ar citiem mūziķiem, piemēram, Denisu Paškeviču (saksofons), Oskaru Kurdeko (sitaminstrumenti), Arturu Kutepovu (ģitāra) un citiem.

Ar šo plašo pieredzi DJ Carlo pēdējos gados ir viens no pieprasītajiem kāzu svinību diskžokejiem, kas sadarbojas ar aģentūrām Bannte, Sparkling, Gold Fish, Crystal Events, Veselov Events, Bordo un citām.

MUZIKĀLIE PROJEKTI

Uzņēmuma Experimento vērtība ir vairāki muzikālie projekti, kas no klasiskās mūzikas improvizācijām aizvedīs jūs modernā, popeklektiskā mūzikas ceļojumā. Īstā izvēle ir atkarīga no jūsu sarīkojuma formāta.

Ir iespējams izveidot īpaši jūsu vēlmēm atbilstīgu speciālu koncertprogrammu, svētku uzvedumu vai izrādi kopā ar DJ un mūziķu improvizācijām.

 

Štrausa stīgu kvartets ir izveidots 2002. gadā, satiekoties četriem lieliskiem mūziķiem Gidonam Grīnbergam (vijole), Kārlim Bramanim (vijole), Gundaram Šķiparam (alts) un Rihardam Štrausam (čells). Kvartetam ir bijusi veiksmīga sadarbība ar dziedātāju Aiju Vītoliņu, ar Aiju Andrejevu koncerttūrē Dienasgrāmata, ar Lindu Leen koncertos un DVD diska Klasika ierakstā, kā arī sadarbība ar Latvijas Nacionālās operas solistēm Sonoru Vaici, Kristīni Zadovsku un Ilonu Bageli.

09788B2A-0139-47E6-9EF9-ABB7BAFA7AD8

Kvartets ir piedalījies viena no prestižākajiem stīgu kvartetu konkursiem Prāgas pavasaris finālā, iegūstot konkursa žūrijas atzinību.

Untitled-1

Štrausa stīgu kvarteta izsmalcinātā mūzika īpaši iederēsies kāzu ceremonijās viesu sagaidīšanas laikā, kā arī veidojot dažādus muzikālus koncerta priekšnesumus.

Skaņdarbu klāstā dzirdēsit klasiskās mūzikas pērles, kā arī dažādu laikmetu popmūzikas dziesmu kaverversijas.

Youtube video:

 

Muzikālais projekts Experimento ir radies 2017. gadā, apvienojoties trim radošām un profesionālām personībām Aināram Paukšēnam (čells), Oskaram Kurdeko (sitaminstrumenti) un Kārlim Bramanim (vijole, DJ).

Galvenais vienojošais elements ir brīva un radoša pieeja dažādu skaņdarbu interpretācijās.

Muzikālais projekts Experimento ir veiksmīgi uzstājies Samsung viedtālruņa Galaxy S9 prezentācijā, Audi auto RS8 prezentācijā, Ernst & Young prezentācijas pasākumos Baltijā un kāzu modes skatē Līgavām.

013_ligavamlv_Show_web

Experimento sastāva lielākā vērtība ir spēja ātri un radoši izveidot piemērotu muzikālo noformējumu pasākumam vai priekšnesumam, apvienojot klasiskās mūzikas vērtības ar mūsdienu tehnoloģijām.

Youtube video:

Latvijas filharmoniķi ir kamerorķestris, kas vienmēr visos tā pastāvēšanas gados apvienojis Latvijas labākos mūziķus. Orķestra muzikālā daiļrade aptver plašu skaņdarbu klāstu no latviešu klasiskās mūzikas komponistu skaņdarbiem līdz pasaules kamerorķestru klasiskajam repertuāram: A. Dvoržāka, P. Čaikovska, N. Rotas, V. A. Mocarta un citu kompozīcijām, kā arī mūsdienu avangardam.

TJCQ5648

Orķestris vairākus gadus ir veiksmīgi sadarbojies ar izciliem diriģentiem un izpildītājmāksliniekiem, veidojot koncertprogrammas baznīcās, teātros un koncertzālēs Latvijā un Eiropā.

EXYS6392

Līgavām iesaka