BANNTÉ EVENT

Piepildām fantāzijas par ideāliem svētkiem
BANNTÉ EVENT
Foto: AGNETA JONELE
  • +371 26453758
    +371 2645****

Saistītie kāzu stāsti

Gaumīgām detaļām un izsmalcinātiem elementiem ir nozīme it visā – tā ir mana pārliecība. Ikkatros svētkos, kuros iesaistos, noraugos ar degsmi un gandarījumu, jo ir atrasta dvēsele, kura līksmo. Ir tik daudz skaistu dzīves notikumu – katrs no tiem pelnījis, lai to svinētu, jo svētki ir emociju krātuve. Aiz katra notikuma ir stāsts, tieši tāpēc tas jāiepazīst un jāizjūt, lai ieraudzītu esenci.

Kāzas

Daudz smalku, emocionālu detaļu, tās apvienojot, notverot mirkli un pārdomājot nianses, rodas īstā sajūta un patiesais kāzu dienas šarms. Tā ir milzīga uzticēšanās, lai izsapņotās kāzas pārvērstos realitātē.

Privātās svinības

Dzimšanas dienas, saderināšanās ballītes, kāzu jubilejas, vai jebkas cits jums personīgs un svarīgs. Sadraudzējos ar īpašajiem klientu notikumiem un pārvēršu tos svinībās – lielākās vai mazākās, bet ar degsmi un aizrautību. Lai salda un baudāma pēcgarša!

Korporatīvie pasākumi

Uzņēmuma svinības ir dāvana darbiniekiem, sadarbības partneriem un pašiem uzņēmuma vadītājiem. Pārdomāts un gaumīgs pasākums ir uzņēmuma vizītkarte, kas runās par uzņēmumu vēl ilgi.

 

Līgavām iesaka