Dzidra Photography

Make every moment last forever
Dzidra Photography
  • +371 29 437 431
    +371 29 437****
    Whatsapp: +31 61 521 3735
    Whatsapp: +31 61 521 ****

dzidraphotography_logo_150x100_web

Fotogrāfijā mani neaprakstāmi fascinē noķertā mirkļa maģija un šī smalkā, iluzorā iespēja apturēt laiku.

Kāzu fotogrāfija ir kas īpašs. Tā spilgti izgaismo aizejoša momenta neatkārtojamības sajūtu. Aizmirstas kāzu dienā teiktie vārdi, izskan dziesmas, pierimst dejas un viesi atgriežas mājās. Bet fotogrāfijas paliek. Ne tikai jūsu kāzu albumā, bet arī par atmiņu jūsu bērniem un mazbērniem.

Būt uz viena viļņa ar jums. Just bez vārdiem jūsu mīlestību. Šī pamazām veidotā saikne starp mums padara bildes dabiskas, vieglas, pat intīmas. Uzklausīt jūsu vēlmes, domas, sapņus un nemanāmi ievīt tos jūsu kāzu foto stāstā – tas man ir vissvarīgākais.

Jau vairāk kā desmit gadus dzīvoju un strādāju Nīderlandē. Fotografēju kāzas, lovestory, saderināšanos, portretus. Esmu apceļojusi daudzas valstis, bet nekad neesmu zaudējusi saikni ar Latviju. Vienmēr ilgojos fotografēt mājās, kur, manuprāt, ir visskaistākā gaisma pasaulē.

Dzīvoju Nīderlandes dienvidos, Māstrihtā un esmu ērti aizsniedzamā attālumā no citām Eiropas pilsētām. Brīvi sarunājos latviešu, krievu, angļu un nīderlandiešu valodā. Ja jūsu partneris ir no citas valsts un jūsu kāzas būs internacionālās, mana valodu un komunikācijas prasme var lieti noderēt. Bieži esmu Rīgā, tādēļ tikšanās varam plānot arī Latvijā. Ja redzēties klātienē neizdodas uzreiz, varam sazināties virtuālajā vidē. Labprāt atsaukšos jūsu idejām fotografēt ne tikai Latvijā un Nīderlandē, bet arī citur plašajā pasaulē.

Līgavām iesaka