Caramel Events Riga

Starptautiska pieredze un sirsnīga pieeja
Caramel Events Riga
 • +371 26309545
  +371 2630****
  +371 26585787
  +371 2658****

Saistītie kāzu stāsti

Mūsu ikdiena ir eleganti noformētas kāzas un spilgti, pozitīvi iespaidi. Visapkārt tik daudz saviļņojošā – silti vasaras vakari, neskarti meži ziemā, šampanieša dzirkstis, peonijas, pērles, romantiski zīmējumi smiltīs, lavandu lauki. Iedvesmojoties no apkārtnes, mēs radām skaistumu un noteikti spēsim rast ar jums kopīgu ideju, iedvesmu, noskaņojuma vilni un prieka dzirksti.

2016. gadā tīkls CaramelEvents  svin savu 8. dzimšanas dienu. Pa šo laiku mūsu komanda organizējusi vairāk nekā 350 kāzas un dažāda līmeņa svētku un pasākumu visā pasaulē – no Austrālijas līdz Santorini salai. Esam pārstāvēti 11 pilsētās dažādās valstīs (t.sk. Latvijā, Itālijā, Krievijā, Ukrainā un pat Austrālijā).

Mums ir liela starptautiska pieredze, kurā labprāt dalīsimies ar jums!

CaramelEvents Riga piedāvā:

 • kāzu organizēšanu un koordinēšanu Latvijā un ārzemēs;
 • pilnu kāzu organizēšanu vai tikai atsevišķu pozīciju sagatavošanu/koordinēšanu;
 • izbraukuma ceremoniju organizēšanu;
 • kāzu organizēšanu citu valstu pilsoņiem vai rezidentiem.

Mēs piedāvājam organizēt jūsu kāzas no A līdz Z, t.i., sākot no koncepta radīšanas, svinību vietas atrašanas un beidzot ar pašas kāzu dienas pilnu koordinēšanu.

Rūpīgi pārdomāsim vissīkākās jūsu lielās dienas detaļas – piemeklēsim kāzu tematikai atbilstošas dekorācijas, kopā izvēlēsimies svinību ēdienkarti, palīdzēsim izvēlēties kāzu kleitu un ieteiksim stilistu, izstrādāsim oriģinālu kāzu dienas scenāriju, uzaicināsim labākos fotogrāfus, kāzu mūziķus un māksliniekus.

Ja jau esat uzsākuši gatavošanos kāzu dienai un sapratuši, ka nepieciešama palīdzība, droši vērsieties pie mums! Mēs labprāt uzņemsimies arī atsevišķu pozīciju sagatavošanu – organizēsim jautru izklaides programmu vai gaumīgi izdekorēsim svinību telpas.

Piedāvājam arī kāzu dienas koordinatora pakalpojumus. Kāzu dienas koordinators tiksies ar jums vai jūsu vedējiem nedēļu pirms kāzām, uzzinot visu nepieciešamo informāciju, lai veiksmīgi koordinētu kāzu dienas gaitu, kamēr jūs un jūsu tuvinieki varēs netraucēti izbaudīt svinīgu pasākumu.

Vēlāties organizēt kāzas paši, bet noderētu daži gudri padomi? Mums nav žēl – varam jūs pierakstīt uz konsultāciju un padalīties ar savu pieredzi.

Zvaniet un sarunāsim tikšanos!

Lai top skaistais!

Līgavām iesaka