Piedaloties sabiedrības dāmām aizvadīts 3. LĪGAVĀM kāzu modes šovs

Piedaloties sabiedrības dāmām aizvadīts 3. LĪGAVĀM kāzu modes šovs
Foto: ĢIRTS RAĢELIS / www.holdme.lv
12. novembrī jaunatvērtajā 5-zvaigžņu viesnīcā Grand hotel Kempinski Riga, piedaloties sabiedrībā zināmām dāmām un īpašajiem viesiem – augstās modes dizainerim Paolo Corona no Parīzes, Kristina Viirpalu no Igaunijas un SADONI no Norvēģijas, norisinājās jau 3. LĪGAVĀM kāzu modes šovs, kurš ir vienīgais šāda veida pasākums Latvijā.

Grandiozā LĪGAVĀM modes šova apmeklētājiem bija iespēja aplūkot Latvijas un ārvalstu TOP kāzu salonu un dizaineru kāzu kleitas un vakarkleitas. Šovā piedalījās īpašais viesis no Francijas zīmols Paolo Corona Paris, piedalījies Paris Fashion Week, skaistās kleitas rotājušas Vogue un Brides magazine vākus, viesis no Norvēģijas zīmols Sadoni un zīmols KV Couture / Kristina Viirpalu no Igaunijas, kā arī plaši tika pārstāvēti Latvijas kāzu modes dizaineri un zīmoli – KATYA KATYA, Milla Nova, Rara Avis – kāzu galerija Myosotis, Modeca Dutch Designe / 6.Septembris, Agnese Eiduka, Amelia, EFL Fashion, Zane Zaharova,  Dinari Couture, Chiffon, Aļona Mjalika, Ieva Ādamsone, 9 mēneši, Wilde Handmade Rotas, Brigitas Strodas rotas, Baltman. Baudot māksliniecisku programmu, piedaloties dziedātājam no Lielbritānijas, tika prezentēti vairāk nekā 100 kāzu tērpi.

Jau par tradīciju ir kļuvusi sabiedrībā atpazīstamām personu dalība kāzu modes šovā, prezentējot katru modes dizaineri.

Šajā modes šovā piedalījās Madara Palameika, Dagmāra Legante, Diāna Kubasova, Signe Valtere, Ieva Adamss, Janny May, Ieva Florence, Katrīna Puriņa, Alise Kolosova, Lelde Dreimane, Natālija Tumševica, Anta Aizupe, Viktorija Jansone, Māra Sleja, Ērika Rudika, Renārs Zeltiņš, Aivis Ceriņš, Mārtiņš Počs, Mārtiņš Rozenbergs, Mārtiņš Linē.

Loterijas rezultātā, Katya Katya kāzu kleitu 1500eur vertībā, šoreiz laimēja Vinita Vilcāne, sirsnīgi sveicam un lai skaists kāzu gatavošanās posms!

Kopumā pasākuma organizators TOP kāzu medijs LĪGAVĀM bija parūpējies par plašu programmu visas dienas garumā, kuras laikā notika gan izsmalcināta kāzu izstāde un tirgotava, gan dažādas nozares profesionāļu lekcijas, kā arī kāzu kleitu un vakarkleitu izstāde un tirgotava. Tāpat tika prezentēts arī jaunais LĪGAVĀM grāmatžurnāla 3-šais numurs – pilns iedvesmas un ideju.

Ligavam.lv // bridal show // Hotel Kempinski from www.balticwedding.lv on Vimeo.

FOTO: ĢIRTS RAĢELIS

Foto: JĒKABS ANDRUŠAITIS

Foto: SERGEJS SKOPINCEVS

Foto: BALTIC WEDDING

Foto: AINĀRS MAZJĀNIS

Foto: ROMUALDS IGNATJEVS

Foto: LAURA VIĻUMA

Foto no Agneses Eidukas fotogrāfa – TED ESTOS

Foto no Agneses Eidukas fotogrāfa – TED ESTOS 2.daļa