CanvasWAY

Augstākās kvalitātes foto kanvas pēc individuāla pasūtījuma
CanvasWAY

CW_Logo_3_black_X30

Neļauj skaistākajiem dzīves mirkļiem pazust virtuālos datu mākoņos un neskaitāmās atmiņas kartēs! Dāvini svētkos emocijas, kuras iemūžinātas foto kanvā – vērtībā, kas priecēs nebeidzami ilgi!

CanvasWAY ražo kanvas jeb foto gleznas, kuras tiek izgatavotas pēc individuāla pasūtījuma un ir 100% roku darbs. Kanva būs ideāla dāvana kāzās un gadadienās, tā sevī ietver emocijas, sajūtas un personības dzirksti. Kanvas iespējams izgatavot ar saviem personīgajiem fotoattēliem, tomēr, ja vēlaties jaunlaulātos vai vedējus pārsteigt ar ko īpaši radošu, jums ir iespēja izvēlēties kanvas dizainu no mūsu plašā produktu klāsta mājas lapā www.canvasway.com.

Kāpēc izvēlēties tieši CanvasWAY? Jo, bez šaubām, varam apgalvot, ka mūsu produkts ir augstākās kvalitātes roku darbs, kas izgatavots tikai no labākajiem materiāliem, pieliekot mūsu amatnieka pūles un meistarību. Tāpat arī nebūs jāuztraucas par pasūtīšanas procesu – mūsu mājas lapā ļoti ātrā un vienkāršā veidā iespējams izveidot pasūtījumu gan izmantojot savus foto, gan izvēloties mūsu produktus.

Tāpat jums ir iespēja kāzās vai gadadienās jaunlaulātos, vedējus vai vecākus sveikt ar mūsu dāvanu kartēm. Tās ērti var pasūtīt, sazinoties ar mums, kā arī saņemt gan elektroniski, gan braucot pakaļ uz mūsu biroju. Dāvanu karti iespējams noformēt jebkurā jums vēlamajā vērtībā.

CanvasWAY kanva būs ideāla dāvana steidzīgākajiem kāzu viesiem un tiem, kuri mīl dāvanu sagādi atlikt uz pēdējo brīdi. Jūsu pasūtītā kanva tiks izgatavota nepilnas nedēļas laikā un piegādāta ar kurjeru līdz pat jūsu mājas durvīm!

Līgavām iesaka