Baltic Event Group

"Vīns un Ota" ir mākslas ballīte, kas garantē skaisti pavadītu laiku
Baltic Event Group
  • +371 29781191
    +371 2978****

Kāzas būs brīnišķīga jūsu savienības svinību diena, bet neaizmirstiet, ka svētki ir jāsvin un arī vecmeitu ballīte, kopā ar savām vistuvākajām sirdsdraudzenēm, var būt grandioza un atmiņā paliekoša. Piedāvājam kvalitatīvu mākslas pasākumu, kas apburs arī tās, kuras nekad nav rokās turējušas otu vai domā, ka mākslas vieta ir tikai muzejos.

Iepazīsimies tuvāk:

Vīns un Ota ir mākslas ballīte, kurā mēs piedāvājam tiešām kvalitatīvi un skaisti pavadītu vakaru, kurā, malkojot labu vīnu, jūs radīsiet mākslas darbu, kas atgādinās par šo burvīgo vakaru kopā ar savām mīļajām draudzenēm. Pasākums ilgst 2 stundas un to vada mūsu brīnišķīgie, talantīgie, kreatīvie un jaunie mākslinieki. Viņu vadībā jūs ne tikai uzzīmēsiet īstu šedevru, bet arī uzzināsiet jaunu un interesantu informāciju par mākslas virzienu, kuram būs veltīts vakars.

Lai piedalītos nodarbībās, zīmēšanas prasmes nav nepieciešamas. Mākslinieks, kurš vada pasākumu, skaidri un soli pa solim parāda kā uzzīmēt gleznu, un arī vienmēr palīdzēs, ja tas jums būs nepieciešams.

Mēs ļoti priecāsimies iepazīties tuvāk un kopā sarīkot neaizmirstamu meiteņu vakaru!

Līgavām iesaka