Anete Porga & Gunārs Cauņa

Pozitīvi patiesām emocijām un jautru melodiju piepildīts tavs lieliskākais pasākums!
Anete Porga & Gunārs Cauņa
  • +371 203 531 93
    +371 203 53****

Izpildām un jautri improvizējam dziesmas pop, latin, rock, rock’n’roll, jazz, soul, funk, reggae, dance, rnb, disko un citos stilos latviešu, angļu un krievu valodā. Varam nospēlēt gan aktīvu ballīti ar teatrālu piesitienu, gan lirisku fona mūziku. Programmā ietilpst gan visiem zināmas melodijas, gan tādas, ko izpilda retais šādā muzikālā sastāvā un tas ir viens no mūsu muzikālās apvienības trumpjiem.

Melodijas tiek izpildītas akustiskās un/ vai elektriskās ģitāras, kā arī klavieru pavadījumā.

Lai Jūsu skaistais brīdis paliek vēl jautrākā atmiņā, savās perfomancēs iesaistām arī trešo dalībnieku, akardeonistu un dažādu sitamos instrumentu pavēlnieku – Pāvelu Ignatjevu.

Esam elastīgi un spējam piesātināt arī jaunā pāra aizkustinošos brīžus ar dziesmu, kā pārsteigumu vai pirmo deju. Ir pieredze uzstāšanai laulību ceremonijās baznīcās un citās vietās.

Aneti raksturo viņas samtaini spēcīgā balss, smaids, neizsīkstošā enerģija, radošā izdoma, teatralitāte un plastiskums, pozitīva attieksme pret savu sirds darbu un tās klausītājiem!

Gunāru raksturo viņa multiinstrumentālista talants, lieliskā humora izjūta, radošā pieeja darbam, neizsīkstošais darba spēks un atvērtība, neremdināmā mīlestība pret mūziku.

Līgavām iesaka