ZIRGZANDALES

Kāzu fotosesija ar zirgiem
ZIRGZANDALES
Foto MĀRTIŅŠ PLŪME

Saistītie kāzu stāsti

Atpūtas vietas Zirgzandales pamatnodarbe ir izjādes ar zirgiem, un jaunlaulātie šeit ir aicināti uz iespaidīgu fotosesiju.  Cēla, skaista līgava cēla, skaista dzīvnieka mugurā- bildes ir pasakainas.  Ja neļauj līgavas kleita vai nav drošas sajūtas, zirgā var arī nekāpt- vien nofotografēties ar zirgiem fonā vai pļavā, vedot zirgu pie rokas. Var izspēlēt sižetu ar līgavaini kā princi baltā zirgā, kas ierodas pie savas princeses. Ja gribās no kāzu viesiem aizbēgt uz ilgāku laiku, jaunaispāris zirgos var doties arī pastaigā pa skaistām meža takām, un, ja vēl  pierunā fotogrāfu  doties līdzi (kājām, jo zirgā fotografēt ir sarežģīti) bildes sanāk nepozētas, ļoti dabiskas un īstas. Fotogrāfijām būs labs fons- mežs un pļavas, te netraucēs elektrības stabi, kaimiņu mājas vai nesakopta ainava.

Ieteikums no Zirgzandalēm – ļoti vēlama vizīte pie zirgiem pirms kāzu fotosesijas, lai mēs jūs varētu apmācīt tajos knifiņos, kas labas bildes zirgos atšķir no ne tik labām bildēm.

Piedāvājam arī izbraucienu antīkā Ulmaņlaika droškā vasarā vai kamanās sniegotā ziemā. Pēc fotosesijas iespējams pasēdēt romantiskā lapenītē un nedaudz atvilkt elpu no dienas košajiem notikumiem,  pāriet pār tiltiņu un iedomāties vēlēšanos, varbūt  pieslēgt atslēgu, bet  varbūt iestādīt koku, kuru pēc tam kāzu gadadienā braukt apciemot.

Pie mums jūs varat atbraukt tikai kopā ar vedējiem vai visiem viesiem, jo vieta, kur uzņemt ciemiņus, mums ir gana plaša. Kamēr jaunaispāris fotografējās, arī pārējie viesi var izbaudīt zirgu pasaules atmosfēru- arī viņiem var tikt saseglots vai iejūgts kāds zirgs.

Līgavām iesaka