BALTMAN

Augstas kvalitātes audumu un dizaina uzvalki, krekli un aksesuāri
BALTMAN
Kaspars Daugaviņš
  • +371 67807540
    +371 6780****

Saistītie kāzu stāsti

BM logo

Baltman ir starptautisks modes zīmols, radīts 1991.gadā un pieder Baltika Group zīmola portfolio. Baltman zīmols darbojas Igaunijas, Latvijas un Lietuvas tirgos, kopā atvērti 12 veikali. Baltman kolekcija atšķiras ar augstas kvalitātes audumiem, produktu attīstību un augstākās klases dizainu. Baltman piedāvā apģērbu svētkiem, darbam birojā un biznesa sanāksmēm.

Baltman galvenais dizainers Antonio uzskata, ka uzvalks atspoguļo vīrieša būtību un tas vienmēr būs vienīgais, kas jebkuram vīrietim ļaus izskatīties eleganti.

Baltman Unique (speciālais pasūtījums) pakalpojums – unikāla iespēja radīt individuālam stilam atbilstošu uzvalku. Pielāgojot šablonu katra individuālajām prasībām un auguma īpatnībām, kā arī izvēloties iecienītāko audumu no ekskluzīvās itāļu Loro Piana vai angļu Dormeuil sērijas, tiek pašūts uzvalks, par ko sapņo ikviens vīrietis. Papildus iespējams pielāgot dažādas nianses – iniciāļus žaketes iekšpusē, pogu, bikšu iekšējo nošuvju, atloku krāsas u.c., kas sniedz iespēju tik tiešām padarīt savu uzvalku īpašu un individuālu. Baltman Unique pakalpojumu ļoti bieži izvēlas topošie līgavaiņi, kā arī augsta līmeņa ierēdņi, kuriem jāizskatās nevainojami jebkurā situācijā.

Baltman uzvalkus izvēlējušies arī hokejists Kaspars Daugaviņš, Latvijas bobsleja izlases treneris Sandis Prūsis, basketbola kluba VEF Rīga basketbolisti un daudzi citi, kas joprojām ir uzticīgi Baltman klienti.

BM_imago3_logoga_A4+3mm

TC Galleria Riga, veikals Baltman, e-pasta adrese: riga.galleria.bm@baltikagroup.com, tel.nr.: 67791519

TC Spice, veikals Baltman, e-pasta adrese: riga.spice.bm@baltikagroup.com, tel.nr.:67456124

TC Alfa, Baltman produkcija nopērkama veikalā Monton, e-pasta adrese: riga.alfa.mt@baltikagroup.com, tel.nr.: 67071730

TC Mols, veikals Baltman, e-pasta adrese: Riga.Mols.BM@baltikagroup.com, tel.nr.: 67030418

Lasi rakstu: PROJEKTA “KĀZAS DĀVANĀ” KOMANDA – BALTMAN UZVALKS TAVAI INDIVIDUALITĀTEI

Līgavām iesaka