GASTRONOME

Sajūti atšķirību
GASTRONOME

Katrās kāzās ir svarīgas 2 lietas – kāzu kleita un torte!

Par kleitu esam pārliecināti, ka parūpēsies līgava, bet par torti Gastronome konditori.  Konditoru centība un mīlestība gluži vai ieskauj katru svētku torti, jo katra ir kā meistardarbs pat līdz sīkākajai detaļai.

Gatavojot tortes pēc pasūtījuma, mūsu meistari ir spējīgi īstenot jebkuru jūsu vēlmi. Varam īstenot līgavaiņa un līgavas figūriņas, mīļāko filmu varoņu atveidojumus, jebkura veida ziedu dekorus, ieskaitot, šobrīd aktuālos dekorus no dzīvajiem ziediem.

Pildījums var būt jebkāds: biezpiena, siera, jogurta, no baltās vai tumšās šokolādes, svaigām ogām un augļiem, vai kāds cits, kuru vēlaties tieši jūs. Gastronome lieliskās konditorejas princips – nekādas ķīmijas un mākslīgo E vielu piedevu, tikai dabiskākās un augstākās kvalitātes sastāvdaļas.

Katram, kurš pasūta kāzu torti Gastronome konditorejā ir ļoti uzmanīga un individuāla pieeja. Gadās, ka jaunlaulātie atnāk pie konditoriem ar savu ideju, jau iepriekš zinot, kādu torti viņi vēlas, taču bieži gadās, ka pasūtītāji lūdz konditorus pašiem improvizēt radošas idejas, turklāt tā, lai sanāktu “Wow!” efekts kāzu viesu starpā. Ja vēlaties kaut ko īpaši neparastu un vēl neredzētu, tad vēlēsimies detalizētāks noskaidrot jūsu vēlmes un sarīkot pārrunas intervijas veidā. Pie katras tortes šeit strādā nevis viens cilvēks, bet gan vesela konditoru komanda.

Kāzu torti Gastronome var pasūtīt līdz 50 kg (atkarībā no tās veida). Ja jaunlaulātajiem ir grūti izvēlēties starp vairākiem variantiem, ko tieši viņi vēlas, bet torti viņi taisās pasūtīt lielu (sākot no 5 kg), var pasūtīt iepriekšēju degustāciju. Un nogaršot līdz trīs dažādiem variantiem.

Gastronome veic piegādi uz jebkuru jums ērtu vietu!

Līgavām iesaka