SKRUNDAS MUIŽA

Eleganta kāzu svinību vieta upes krastā
SKRUNDAS MUIŽA

Saistītie kāzu stāsti

Skrundas muiža atrodas Kurzemes sirdī, tikai 68 km no Liepājas un 145 km no Rīgas. Tās atrašanās vietu var raksturot ar trīs vārdiem: skaista, sasniedzama un eleganta. Skaista, jo tā atrodas Ventas upes krastā, ar gleznainu ainavu fonā. Sasniedzama, jo nokļūšana ir vienkārša – no Rīgas–Liepājas šosejas aizvijas labiekārtots ceļš līdz pašām muižas namdurvīm. Eleganta, jo muižas vēsturiskā atmosfēra un iekārtojums kāzām piešķir svinīgu auru.

Izvēloties Latvijas mazpilsētu par kāzu norises vietu, iegūstat vairākas priekšrocības – viss norit mierīgi, bez liela uztraukuma – kamēr jaunais pāris brauc fotografēties, viesi iekārtojas istabiņās, iepazīstas ar Skrundas muižas apkārtni, bauda sarūpētās uzkodas. Spirdzinošo lauku atmosfēru papildina mazpilsētas omulība kopā ar vispusīgām iespējām. Muižā pieejama plaša banketu zāle viesībām, iespējams uzņemt kāzu svinības līdz pat 120 viesiem. Atsevišķos gadījumos, ja kāzu organizētāji vēlas svinību rīkošanai uzstādīt arī telti, ir iespējams uzņemt lielāku viesu skaitu.

Muižā ir mājīgi un labiekārtoti viesnīcas numuri, kā arī viens no labākajiem restorāniem Latvijas laukos. Īpaši tiem, kuri sapņo par laulību ceremoniju brīvā dabā, ir brīnišķīga iespēja teikt jāvārdu gan gleznainajā muižas parkā, gan Ventas upes krastā. Pēc ceremonijas viesības var turpināt muižā vai āra teltī, savukārt mičošanai īpaši piemērota ir nelielā, romantiskā saliņa.

Mums ir plašs kontaktu loks ar uzticamiem profesionāļiem, kas kopā ar muižas kolektīvu darbosies pēc labākās sirdsapziņas un centīsies jūsu idejas realizēt tieši tā, kā iecerēts. Tā būs jūsu skaistākā diena!

 

Līgavām iesaka