Turbas

Skaistā vietā mežu ielokā, kur saplūst lauku daba un pilsētas komforts
Turbas
Viesu skaits: 80
Guļvietu skaits: 35
Līdz Rīgai/km: 46

Saistītie kāzu stāsti

Atpūtas komplekss Turbas piedāvā parūpēties par jūsu svinību telpām līdz 80 personām, tai skaitā naktsmītnes viesiem un lielisku maltīti.

Viesu nams Brakas paredzēts kāzu rīkošanai līdz 80 personām, tai skaitā 35 guļvietas. Interjerā dominē laukakmeņu un koka motīvs, kas piešķir ēkai personību. Patīkamu un omulīgu noskaņu rada lielais saimnieka mūrētais kamīns. Ēkas otrajā stāvā izvietoti 11 numuriņi ar iespēju nakšņot līdz 35 viesiem. Papildus guļvietas iespējamas pēc pieprasījuma. Viesu namam ir liela koka terase, āra lapene un lielisks skats uz apkārtējo ainavu.

Kāzu svinības un saviesīgi vakari viesu namā Četri Vēji – vietā, kur vēji satiekas.

Piedāvājam rīkot svinības plašajā zālē ar lieliem arkveida logiem, no kuriem paveras brīnišķīgs skats uz ainavu ar lielu dīķi un romantisko ūdenskritumu.

Viesu nams piedāvā 12 plašus un labiekārtotus numurus, atbilstošu noskaņu un vēju motīvu ieskautus. Tie aicina jūs atpūsties no pilsētas kņadas, baudīt nesteidzīgu mieru un relaksēties īpašajā numurā ar burbuļvannu. Rīkojiet semināru ar kolēģiem, kāzas vai jauku pasākumu ģimenei un draugiem līdz 60 viesiem, tai skaitā 35 guļvietas. Papildus guļvietas iespējamas pēc pieprasījuma. Jūsu labsajūtai piedāvājam pirts kompleksu ar saunu, turku pirti un āra SPA burbuļvannu!

Līgavām iesaka